UMT - Internal
7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 14 % (pozicijų: 7)
Vadovybė ir vadovai43%
Kūryba, medija ir tekstai29%
DevOps / SRE / platforma / debesija14%
Strategija, konsultavimas ir analizė14%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
7darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
1nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-05)
28atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
83amžiaus mediana, d.
14%IT (1)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 28 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 193 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta6 · 86%
Hibridinis1 · 14%
Lygis
Staff3 · 43%
Senior2 · 29%
Junior1 · 14%
Vidutinis lygis1 · 14%
Sritis
Vadovybė ir vadovai3 · 43%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 29%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 14%
DevOps / SRE / platforma / debesija1 · 14%
Šalys
Jungtinės Valstijos7
Miestai
Brooklyn5
New York City1
San Francisco1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Sr. Strategy Director- USD 160K–190K / metus
- Staff
- Strategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Lead Site Reliability Engineer- USD 195K–240K / metus
- Senior
- DevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: Jr. Producer - USD 65K–75K / metus
- Junior
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Executive Producer- USD 156K–184K / metus
- Senior
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Sr. Business Director- USD 150K–180K / metus
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Business Supervisor- USD 83K–100K / metus
- Hibridinis
- Vidutinis lygis
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Business Director- USD 115K–135K / metus
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 128, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 23:25 UTC, turinys: 288482 B.