First Global Management Services, Inc.
21 atvira pozicija4 % nuotoliniųJungtinė KaralystėJungtinės ValstijosVokietija
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 21)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika24%
Projektų ir programų valdymas24%
Vadovybė ir vadovai16%
Rinkodara ir komunikacija12%
Kūryba, medija ir tekstai8%
Pardavimai4%
Amatai, statyba ir gamyba4%
Kita8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (21)
25darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-08)
50atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
31amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
56%Europoje (14)
4%nuotoliniai
28%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 50 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 379 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis12 · 48%
Darbo vieta nenurodyta6 · 24%
Darbo vietoje6 · 24%
Nuotolinis1 · 4%
Lygis
Senior9 · 36%
Junior4 · 16%
Vidutinis lygis3 · 12%
Staff1 · 4%
Sritis
Projektų ir programų valdymas6 · 24%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika6 · 24%
Vadovybė ir vadovai4 · 16%
Rinkodara ir komunikacija3 · 12%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 8%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 4%
Pardavimai1 · 4%
Šalys
Jungtinė Karalystė8
Jungtinės Valstijos7
Vokietija5
Singapūras2
Belgija1
Miestai
London8
Munich5
New York City4
Jersey City1
Brussels1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Project Manager (event management)USD 77,5K–100,8K / metusHibridinisSeniorProjektų ir programų valdymas Originalas: 3D Designer HibridinisSeniorKūryba, medija ir tekstai Originalas: Event ManagerRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Project Manager, Data & AIUSD 117,1K–134,7K / metusHibridinisSeniorProjektų ir programų valdymas Originalas: Senior Event Technology Manager (Cvent proficiency required)USD 92,9K–106,8K / metusNuotolinisSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Senior Event Production TechnicianDarbo vietojeSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Project Manager, Corporate EventsHibridinisProjektų ir programų valdymas Originalas: Attendee Data Coordinator Originalas: Team Lead Event TechnologyHibridinisSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Team Lead, Event Technology (Cvent experience required)USD 143,8K–165,3K / metusHibridinisSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Team Lead, Event Management Darbo vietojeSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Project Manager, Corporate EventsHibridinisProjektų ir programų valdymas Originalas: Event Production CoordinatorDarbo vietojeVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Event Coordinator - 6-Month Fixed-Term ContractDarbo vietojeJuniorRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: prancūzų kalba Originalas: Event Production Technician (12 month contract)Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Event Production TechnicianInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Event & Venue Specialistbūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Senior Event Production TechnicianDarbo vietojeSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Project CoordinatorHibridinisJuniorProjektų ir programų valdymas Originalas: Associate Project Manager (Corporate Event Planner)USD 63,1K–72,6K / metusHibridinisJuniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Event Production TechnicianDarbo vietojeVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Associate Project Manager, Corporate Events USD 63,1K–72,6K / metusHibridinisJuniorProjektų ir programų valdymas Originalas: Event Production TechnicianUSD 63,1K–72,6K / metusVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Show ProducerKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Account Director (fixed term contract - 12 months)HibridinisStaffPardavimai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 154, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 05:23 UTC, turinys: 731140 B.