RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonės
Lietuvių

← atgal

VaynerMedia LLC

29 atviros pozicijos3 % nuotoliniųJungtinės ValstijosIndijaAustralija

Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 29)

Kūryba, medija ir tekstai34%
Rinkodara ir komunikacija21%
Vadovybė ir vadovai14%
Finansai ir teisė7%
Strategija, konsultavimas ir analizė7%
Personalas / HR / atranka3%
Amatai, statyba ir gamyba3%
Kita10%
29darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
29skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
101atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
50amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
10%Europoje (3)
3%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 101 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1313 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
011
022
033
042
052
067
072
0815
0932
1025

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta24 · 83%
Hibridinis4 · 14%
Nuotolinis1 · 3%

Lygis

Senior10 · 34%
Staff7 · 24%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)4 · 14%
Junior1 · 3%
Vidutinis lygis1 · 3%

Sritis

Kūryba, medija ir tekstai10 · 34%
Rinkodara ir komunikacija6 · 21%
Vadovybė ir vadovai4 · 14%
Finansai ir teisė2 · 7%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 7%
Personalas / HR / atranka1 · 3%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 3%

Šalys

Jungtinės Valstijos18
Indija3
Australija3
Jungtinė Karalystė2
Malaizija1
Filipinai1
Nyderlandai1

Miestai

New York City16
Los Angeles3
Gurugram3
Sydney3
London2
Amsterdam1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Associate Director, personalo atranka

Originalas: Associate Director, Recruitment
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- Los Angeles, CA; United States- New York, NY
StaffPersonalas / HR / atranka
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Socialinių tinklų redaktorius/-ė

Originalas: Social Media Editor
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUK- London, England
SeniorRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Tekstų autorius/-ė

Originalas: Copywriter
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- Los Angeles, CA
JuniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 9 dienasoriginalas ↗

Videografas/-ė

Originalas: Videographer
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosPhilippines- Remote
NuotolinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
prieš 10 dienųoriginalas ↗

Viceprezidentas/-ė, aktualumo strategija

Originalas: Vice President, Relevance Strategy
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Strategija, konsultavimas ir analizė
prieš 10 dienųoriginalas ↗

Viceprezidentas/-ė, žiniasklaida

Originalas: Vice President, Media
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
prieš 16 dienųoriginalas ↗

Vadovas/-ė, SEO+ AEO

Originalas: Manager, SEO+ AEO
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
StaffRinkodara ir komunikacija
prieš 16 dienųoriginalas ↗

VP, globali komunikacija

Originalas: VP, Global Communications
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Rinkodara ir komunikacija
prieš 17 dienųoriginalas ↗

Vadovas/-ė, gamybos technologijos

Originalas: Manager, Production Technology
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
HibridinisStaffAmatai, statyba ir gamyba
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Sr. tekstų autorius/-ė (AEO)

Originalas: Sr. Copywriter (AEO)
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States- New York, NY
SeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Prodiuseris/-ė

Originalas: Producer
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosIndia- Gurugram
SeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 29 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 178, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 03:07 UTC, turinys: 963117 B.