prieš 1 dienąoriginalas ↗
VaynerMedia LLC
29 atviros pozicijos3 % nuotoliniųJungtinės ValstijosIndijaAustralija
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 29)
Kūryba, medija ir tekstai34%
Rinkodara ir komunikacija21%
Vadovybė ir vadovai14%
Finansai ir teisė7%
Strategija, konsultavimas ir analizė7%
Personalas / HR / atranka3%
Amatai, statyba ir gamyba3%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (29)
29darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
29skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
101atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
50amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
10%Europoje (3)
3%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 101 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1313 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta24 · 83%
Hibridinis4 · 14%
Nuotolinis1 · 3%
Lygis
Senior10 · 34%
Staff7 · 24%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)4 · 14%
Junior1 · 3%
Vidutinis lygis1 · 3%
Sritis
Kūryba, medija ir tekstai10 · 34%
Rinkodara ir komunikacija6 · 21%
Vadovybė ir vadovai4 · 14%
Finansai ir teisė2 · 7%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 7%
Personalas / HR / atranka1 · 3%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 3%
Šalys
Jungtinės Valstijos18
Indija3
Australija3
Jungtinė Karalystė2
Malaizija1
Filipinai1
Nyderlandai1
Miestai
New York City16
Los Angeles3
Gurugram3
Sydney3
London2
Amsterdam1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Rezidentas/-ė - Post kūrybos strategas/-ė
Originalas: Resident - Post Creative StrategistHibridinisKūryba, medija ir tekstai
prieš 2 dienasoriginalas ↗
Associate Director, personalo atranka
Originalas: Associate Director, RecruitmentStaffPersonalas / HR / atranka
prieš 4 dienasoriginalas ↗
Sr. tekstų autorius/-ė (Executive Social)
Originalas: Sr. Copywriter (Executive Social)SeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 4 dienasoriginalas ↗
Socialinių tinklų redaktorius/-ė
Originalas: Social Media EditorSeniorRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
prieš 4 dienasoriginalas ↗
prieš 9 dienasoriginalas ↗
Senior buhalteris/-ė (9 mėn. pavadavimas motinystės atostogų metu)
Originalas: Senior Accountant (9-month Maternity Cover)HibridinisSeniorFinansai ir teisė
prieš 9 dienasoriginalas ↗
prieš 9 dienasoriginalas ↗
prieš 10 dienųoriginalas ↗
Sutarčių specialistas/-ė
Originalas: Contracts Specialistprieš 10 dienųoriginalas ↗
prieš 10 dienųoriginalas ↗
Viceprezidentas/-ė, aktualumo strategija
Originalas: Vice President, Relevance StrategyAukščiausioji vadovybė (C-Level)Strategija, konsultavimas ir analizė
prieš 10 dienųoriginalas ↗
prieš 11 dienųoriginalas ↗
Adobe | Kūrėjas/-a, dizainas ir socialiniai tinklai
Originalas: Adobe | Creator, Design & Socialprieš 12 dienųoriginalas ↗
Postprodukcijos kūrybos strategas/-ė
Originalas: Post Creative StrategistKūryba, medija ir tekstaibūtina kalba: nyderlandų kalba
prieš 15 dienųoriginalas ↗
Viceprezidentas/-ė, matavimai (analitika)
Originalas: Vice President, Measurement (Analytics)Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
prieš 16 dienųoriginalas ↗
Viceprezidentas/-ė, žiniasklaida
Originalas: Vice President, MediaAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
prieš 16 dienųoriginalas ↗
prieš 16 dienųoriginalas ↗
VP, globali komunikacija
Originalas: VP, Global CommunicationsAukščiausioji vadovybė (C-Level)Rinkodara ir komunikacija
prieš 17 dienųoriginalas ↗
Direktorius/-ė, CAIT (Creators, Affiliates, Influencers & Talent) ir socialinė prekyba
Originalas: Director, CAIT (Creators, Affiliates, Influencers & Talent) & Social CommerceStaffVadovybė ir vadovai
prieš 17 dienųoriginalas ↗
Klientų partneris/-ė (terminuota sutartis, 12 mėn.)
Originalas: Client Partner (12-month Contract)Senior
prieš 17 dienųoriginalas ↗
Direktorius/-ė, įtakėtojų partnerystė
Originalas: Director, Influencer PartnershipStaffRinkodara ir komunikacija
prieš 18 dienųoriginalas ↗
Tamara Group | Senior prodiuseris/-ė
Originalas: Tamara Group | Senior ProducerHibridinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 19 dienųoriginalas ↗
prieš 19 dienųoriginalas ↗
prieš 22 dienasoriginalas ↗
Vadovas/-ė, gamybos technologijos
Originalas: Manager, Production TechnologyHibridinisStaffAmatai, statyba ir gamyba
prieš 26 dienasoriginalas ↗
prieš 26 dienasoriginalas ↗
VM Consulting | Director, Strategy
Originalas: VM Consulting | Director, StrategyStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
prieš 29 dienasoriginalas ↗
prieš 29 dienasoriginalas ↗
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 178, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 03:07 UTC, turinys: 963117 B.