Searchable
17 atvirų pozicijųJungtinė KaralystėJungtinės Valstijos
DI ir duomenysPrograminės įrangos produktų įmonėIT dalis 12 % (pozicijų: 17)
Pardavimai52%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas16%
Rinkodara ir komunikacija12%
Produktas ir dizainas8%
GTM engineering4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)4%
Kita4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (17)
25darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
17skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.5 skelb.)
21paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-13)
29atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
10amžiaus mediana, d.
8%IT (2)
68%Europoje (17)
0%nuotoliniai
12%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 29 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 126 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vietoje17 · 68%
Darbo vieta nenurodyta7 · 28%
Hibridinis1 · 4%
Lygis
Senior5 · 20%
Vidutinis lygis4 · 16%
Staff3 · 12%
Sritis
Pardavimai13 · 52%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas4 · 16%
Rinkodara ir komunikacija3 · 12%
Produktas ir dizainas2 · 8%
GTM engineering1 · 4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 4%
Šalys
Jungtinė Karalystė17
Jungtinės Valstijos8
Miestai
London17
Salt Lake City8
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Renginių ir lauko Marketing vadybininkas/-ė
prieš 8 dienasOriginalas: Events & Field Marketing Manager
Darbo vietojeRinkodara ir komunikacija
GTM inžinierius/-ė
prieš 10 dienųOriginalas: GTM Engineer
Darbo vietojeGTM engineeringJavaScriptPythonRuby
Dizaino inžinierius/-ė
prieš 10 dienųOriginalas: Design Engineer
Darbo vietojePrograminės įrangos kūrimas (bendrai)TypeScript
Account Executive – įmonių agentūra
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Enterprise Agency
Darbo vietojeSeniorPardavimai
Account Executive – Enterprise
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Enterprise
Darbo vietojeSeniorPardavimai
Account Executive – Mid Market
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Mid Market
Darbo vietojeVidutinis lygisPardavimai
Account Executive – Mid Market Agency
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Mid Market Agency
Darbo vietojeVidutinis lygisPardavimai
Account Executive – Mid Market
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Mid Market
Vidutinis lygisPardavimai
Account Executive – Enterprise
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Enterprise
SeniorPardavimai
Account Executive – Mid Market Agency
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Mid Market Agency
Vidutinis lygisPardavimai
Account Executive – įmonių agentūra
prieš 10 dienųOriginalas: Account Executive – Enterprise Agency
SeniorPardavimai
Customer Success Manager - įmonių segmentas
prieš 10 dienųOriginalas: Customer Success Manager - Enterprise
Darbo vietojeKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Customer Success Manager - Mid Market
prieš 10 dienųOriginalas: Customer Success Manager - Mid Market
Darbo vietojeKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Customer Success Manager - įmonių segmentas
prieš 10 dienųOriginalas: Customer Success Manager - Enterprise
Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Sales Development Representative (SDR) - Agency
prieš 10 dienųOriginalas: Sales Development Representative (SDR) - Agency
Pardavimai
Sales Development Representative (SDR) - Agency
prieš 10 dienųOriginalas: Sales Development Representative (SDR) - Agency
Darbo vietojePardavimai
Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
prieš 10 dienųOriginalas: Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
Darbo vietojePardavimai
Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
prieš 10 dienųOriginalas: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Darbo vietojePardavimai
Principal Product Manager - Growth
prieš 10 dienųOriginalas: Principal Product Manager - Growth
GBP 100K–125K / metusDarbo vietojeStaffProduktas ir dizainas
Originalas: Principal Product Manager - Core Product & AI Agents
GBP 125K–150K / metusDarbo vietojeStaffProduktas ir dizainas
Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
prieš 16 dienųOriginalas: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Pardavimai
Customer Success Manager - Mid Market
prieš 25 dienasOriginalas: Customer Success Manager - Mid Market
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 96, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 08:08 UTC, turinys: 407303 B.