RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti
This page is available in English.Switch×

← atgal

Searchable

17 atvirų pozicijųJungtinė KaralystėJungtinės Valstijos

DI ir duomenysPrograminės įrangos produktų įmonėIT dalis 12 % (pozicijų: 17)

Pardavimai52%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas16%
Rinkodara ir komunikacija12%
Produktas ir dizainas8%
GTM engineering4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)4%
Kita4%
25darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
17skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.5 skelb.)
21paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-13)
29atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
10amžiaus mediana, d.
8%IT (2)
68%Europoje (17)
0%nuotoliniai
12%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 29 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 126 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
082
091
1024

Darbo vieta

Darbo vietoje17 · 68%
Darbo vieta nenurodyta7 · 28%
Hibridinis1 · 4%

Lygis

Senior5 · 20%
Vidutinis lygis4 · 16%
Staff3 · 12%

Sritis

Pardavimai13 · 52%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas4 · 16%
Rinkodara ir komunikacija3 · 12%
Produktas ir dizainas2 · 8%
GTM engineering1 · 4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 4%

Šalys

Jungtinė Karalystė17
Jungtinės Valstijos8

Miestai

London17
Salt Lake City8

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Events & Field Marketing Manager
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeRinkodara ir komunikacija

Head of Growth

prieš 9 dienas
Originalas: Head of Growth
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeStaffRinkodara ir komunikacija

GTM inžinierius/-ė

prieš 10 dienų
Originalas: GTM Engineer
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeGTM engineeringJavaScriptPythonRuby

Dizaino inžinierius/-ė

prieš 10 dienų
Originalas: Design Engineer
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojePrograminės įrangos kūrimas (bendrai)TypeScript

SEO konsultantas/-ė

prieš 10 dienų
Originalas: SEO Consultant
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeRinkodara ir komunikacija
Originalas: AEO Search Lead
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
GBP 100K / metusDarbo vietojeSenior
Originalas: Account Executive – Enterprise Agency
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeSeniorPardavimai
Originalas: Account Executive – Enterprise
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeSeniorPardavimai
Originalas: Account Executive – Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeVidutinis lygisPardavimai
Originalas: Account Executive – Mid Market Agency
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeVidutinis lygisPardavimai
Originalas: Account Executive – Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
Vidutinis lygisPardavimai
Originalas: Account Executive – Enterprise
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
SeniorPardavimai
Originalas: Account Executive – Mid Market Agency
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
Vidutinis lygisPardavimai
Originalas: Account Executive – Enterprise Agency
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
SeniorPardavimai
Originalas: Customer Success Manager - Enterprise
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Success Manager - Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Success Manager - Enterprise
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sales Development Representative (SDR) - Agency
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
Pardavimai
Originalas: Sales Development Representative (SDR) - Agency
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojePardavimai
Originalas: Sales Development Representative (SDR) - Enterprise
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojePardavimai
Originalas: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojePardavimai
Originalas: Principal Product Manager - Growth
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
GBP 100K–125K / metusDarbo vietojeStaffProduktas ir dizainas
Originalas: Principal Product Manager - Core Product & AI Agents
Searchable·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
GBP 125K–150K / metusDarbo vietojeStaffProduktas ir dizainas
Originalas: Sales Development Representative (SDR) - Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
Pardavimai
Originalas: Customer Success Manager - Mid Market
Searchable·DI ir duomenys·Utah, Salt Lake Cityoriginalas ↗
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 96, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 08:08 UTC, turinys: 407303 B.