Bitpanda
21 atvira pozicijaAustrijaIspanijaVokietija
Kriptovaliutos ir Web3Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 38 % (pozicijų: 21)
Finansai ir teisė21%
Produktas ir dizainas21%
IT sauga17%
Duomenys ir mašininis mokymasis12%
Rinkodara ir komunikacija12%
Operacijos ir administravimas8%
Personalas / HR / atranka4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (21)
24darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
35atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
14amžiaus mediana, d.
33%IT (8)
100%Europoje (24)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 35 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 367 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis24 · 100%
Lygis
Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Vidutinis lygis3 · 12%
Staff2 · 8%
Sritis
Finansai ir teisė5 · 21%
Produktas ir dizainas5 · 21%
IT sauga4 · 17%
Rinkodara ir komunikacija3 · 12%
Duomenys ir mašininis mokymasis3 · 12%
Operacijos ir administravimas2 · 8%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 4%
Personalas / HR / atranka1 · 4%
Šalys
Austrija20
Ispanija2
Vokietija1
Rumunija1
Miestai
Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Lead Product Marketing Manager, Tokenization & Web3
prieš 21 val.HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Associate, AFC Compliance
prieš 1 dienąHibridinisJuniorFinansai ir teisė
Lead Product Manager, DeFi
prieš 1 dienąHibridinisSeniorProduktas ir dizainas
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Designer, Web3
prieš 1 dienąHibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Designer, Web3
prieš 1 dienąHibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior SOC Analyst, Security Operations
prieš 2 dienasHibridinisSeniorIT sauga
Specialistas/-ė, pirkimai
prieš 2 dienasOriginalas: Specialist, Procurement
HibridinisVidutinis lygisOperacijos ir administravimas
Associate, Tax
prieš 9 dienasHibridinisJuniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Intern, Java Engineer
prieš 10 dienųHibridinisJuniorPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)Java
Intern, Data Engineer
prieš 10 dienųOriginalas: Intern, Data Engineer
HibridinisJuniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Praktikantas/-ė, verslo analitika
prieš 10 dienųOriginalas: Intern, Business Intelligence
HibridinisJuniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Registratūros darbuotojas/-a
prieš 11 dienųOriginalas: Front Office Associate
HibridinisJuniorOperacijos ir administravimasbūtina kalba: vokiečių kalba
Senior informacijos saugumo specialistas/-ė
prieš 11 dienųOriginalas: Senior Specialist, Information Security
HibridinisSeniorIT sauga
Business Intelligence Analyst
prieš 14 dienųHibridinisVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Intern, HR Operations
prieš 14 dienųHibridinisJuniorPersonalas / HR / atranka
Specialistas/-ė, informacijos saugumas
prieš 14 dienųOriginalas: Specialist, Information Security
HibridinisVidutinis lygisIT sauga
Lead, Information Security
prieš 14 dienųHibridinisSeniorIT sauga
Specialist, Consolidation & Regional Finance
prieš 17 dienųHibridinisFinansai ir teisė
Senior Product Manager - Crypto
prieš 22 dienasHibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Lead teisės konsultantas/-ė, Group DPO
prieš 24 dienasOriginalas: Lead Legal Counsel, Group DPO
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Lead teisės konsultantas/-ė, Group DPO
prieš 24 dienasOriginalas: Lead Legal Counsel, Group DPO
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Manager, Growth Analytics
prieš 28 dienasHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Manager, Growth Analytics
prieš 28 dienasHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 157, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:16 UTC, turinys: 486503 B.