RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta ką tik
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

Bitpanda

21 atvira pozicijaAustrijaIspanijaVokietija

Kriptovaliutos ir Web3Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 38 % (pozicijų: 21)

Finansai ir teisė21%
Produktas ir dizainas21%
IT sauga17%
Duomenys ir mašininis mokymasis12%
Rinkodara ir komunikacija12%
Operacijos ir administravimas8%
Personalas / HR / atranka4%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)4%
24darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
35atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
14amžiaus mediana, d.
33%IT (8)
100%Europoje (24)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 35 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 367 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
121
010
020
030
040
051
061
071
082
097
1020

Darbo vieta

Hibridinis24 · 100%

Lygis

Senior11 · 46%
Junior7 · 29%
Vidutinis lygis3 · 12%
Staff2 · 8%

Sritis

Finansai ir teisė5 · 21%
Produktas ir dizainas5 · 21%
IT sauga4 · 17%
Rinkodara ir komunikacija3 · 12%
Duomenys ir mašininis mokymasis3 · 12%
Operacijos ir administravimas2 · 8%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 4%
Personalas / HR / atranka1 · 4%

Šalys

Austrija20
Ispanija2
Vokietija1
Rumunija1

Miestai

Vienna20
Barcelona2
Berlin1
Bucharest1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorFinansai ir teisė
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Barcelona, Spainoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorIT sauga
Originalas: Specialist, Procurement
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisOperacijos ir administravimas

Associate, Tax

prieš 9 dienas
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba

Intern, Java Engineer

prieš 10 dienų
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)Java

Intern, Data Engineer

prieš 10 dienų
Originalas: Intern, Data Engineer
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Barcelona, Spainoriginalas ↗
HibridinisJuniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Originalas: Intern, Business Intelligence
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Originalas: Front Office Associate
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorOperacijos ir administravimasbūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Senior Specialist, Information Security
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorIT sauga
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL

Intern, HR Operations

prieš 14 dienų
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisJuniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Specialist, Information Security
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisIT sauga
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorIT sauga
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisFinansai ir teisė
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Lead Legal Counsel, Group DPO
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Berlin, Berlin, Germanyoriginalas ↗
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Lead Legal Counsel, Group DPO
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·București, Bucharest, Romaniaoriginalas ↗
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Bitpanda·Kriptovaliutos ir Web3·Vienna, Vienna, Austriaoriginalas ↗
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 157, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:16 UTC, turinys: 486503 B.