Jetson Home
11 atvirų pozicijų8 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKanada
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 11)
Amatai, statyba ir gamyba31%
Vadovybė ir vadovai23%
Projektų ir programų valdymas15%
Rinkodara ir komunikacija8%
Personalas / HR / atranka8%
Operacijos ir administravimas8%
Finansai ir teisė8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (11)
13darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
11skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
57atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
73amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
8%nuotoliniai
92%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 57 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 150 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta12 · 92%
Nuotolinis1 · 8%
Lygis
Senior5 · 38%
Staff2 · 15%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 8%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba4 · 31%
Vadovybė ir vadovai3 · 23%
Projektų ir programų valdymas2 · 15%
Finansai ir teisė1 · 8%
Operacijos ir administravimas1 · 8%
Rinkodara ir komunikacija1 · 8%
Personalas / HR / atranka1 · 8%
Šalys
Jungtinės Valstijos7
Kanada6
Miestai
North Vancouver6
Centennial3
Nashville1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Project CoordinatorUSD 65K–73K / metusProjektų ir programų valdymas Originalas: HVAC Team LeadUSD 37–48 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Journeyman or Wireman Electrician USD 28–36 / valandąAmatai, statyba ir gamyba Originalas: HVAC Team LeadUSD 37–48 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Accounts Payable SpecialistUSD 60K–75K / metusFinansai ir teisė Originalas: Procure to Pay ManagerUSD 105K–120K / metusVadovybė ir vadovai Originalas: New Product Introduction Program ManagerUSD 165K–200K / metusSeniorProjektų ir programų valdymas Originalas: Vice President, Field OperationsUSD 190K–220K / metusNuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Operacijos ir administravimas Originalas: Marketing Growth LeadUSD 107K–130K / metusSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Director of Technical ServiceUSD 170K–205K / metusStaffVadovybė ir vadovai Originalas: Director of Technical ServiceUSD 165K–200K / metusStaffVadovybė ir vadovai Originalas: Payroll SpecialistUSD 82K–102K / metusSeniorPersonalas / HR / atranka Originalas: Master Electrician (CE License Holder)Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 24, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 05:15 UTC, turinys: 936089 B.