Navarro Inc.
17 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Energetika ir klimatasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 24 % (pozicijų: 17)
Projektų ir programų valdymas24%
DevOps / SRE / platforma / debesija18%
Amatai, statyba ir gamyba18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika12%
QA ir testavimas6%
Kūryba, medija ir tekstai6%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas6%
Kita12%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (17)
17darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
17skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
6paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
45atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
54amžiaus mediana, d.
24%IT (4)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 45 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 440 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta17 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis11 · 65%
Senior3 · 18%
Staff1 · 6%
Sritis
Projektų ir programų valdymas4 · 24%
Amatai, statyba ir gamyba3 · 18%
DevOps / SRE / platforma / debesija3 · 18%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika2 · 12%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 6%
QA ir testavimas1 · 6%
Kūryba, medija ir tekstai1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos17
Miestai
Idaho Falls7
Oak Ridge5
West Mifflin1
Carlsbad1
Las Vegas1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Construction Supervisor I/II (3996)- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Administrative Support Specialist IV (4020)- Vidutinis lygis
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Project Support Technician I (4019)- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Test Specialist (3958)- Senior
Originalas: Test Engineer (4017)- Senior
- QA ir testavimas
Originalas: System Engineer (4016)- DevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: System Engineer (4015)- Senior
- DevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: System Engineer (4014)- DevOps / SRE / platforma / debesija
Originalas: Project Controls Specialist II #26-046 (3978)- Vidutinis lygis
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Records Coordinator II (4013)- Vidutinis lygis
Originalas: Project Integration Specialist (4005)- Vidutinis lygis
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Electrical Engineer (4012)- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Technical Writer (4008)- Vidutinis lygis
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Project Quality Assurance Specialist (4009)- Vidutinis lygis
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Cost Estimator/Analyst (4010)- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Project Controls Specialist III (4004)- Vidutinis lygis
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Construction Oversight Advisor (4003)- Staff
- Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 123, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-25 21:26 UTC, turinys: 249691 B.