Linear
8 atviros pozicijos80 % nuotoliniųSingapūrasAustralija
Aviacija, kosmosas ir gynybaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 25 % (pozicijų: 8)
Klientų sėkmė ir aptarnavimas30%
Pardavimai20%
Kūryba, medija ir tekstai20%
IT sauga10%
Rinkodara ir komunikacija10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (8)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
34atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
116amžiaus mediana, d.
20%IT (2)
20%Europoje (2)
80%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 34 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 2006 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis8 · 80%
Hibridinis2 · 20%
Lygis
Senior3 · 30%
Staff1 · 10%
Sritis
Klientų sėkmė ir aptarnavimas3 · 30%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 20%
Pardavimai2 · 20%
Rinkodara ir komunikacija1 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 10%
IT sauga1 · 10%
Šalys
Singapūras6
Australija4
Miestai
duomenų nėra
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Produkto palaikymo specialistas/-ė, APAC
prieš 2 dienasOriginalas: Product Support Specialist, APAC
NuotolinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Produkto palaikymo specialistas/-ė, APAC
prieš 2 dienasOriginalas: Product Support Specialist, APAC
NuotolinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Kūrybinis prodiuseris/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Creative Producer
NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
Kūrybinis prodiuseris/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Creative Producer
NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
Field Marketing vadovas/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Field Marketing Manager
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Customer Success Manager, APAC
prieš 3 dienasOriginalas: Customer Success Manager, APAC
NuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Sprendimų inžinierius/-ė, APAC
prieš 3 dienasOriginalas: Solutions Engineer, APAC
NuotolinisPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScriptPythonSQL
Senior / Staff saugumo inžinierius/-ė
prieš 9 dienasOriginalas: Senior / Staff Security Engineer
NuotolinisStaffIT saugaTypeScript
Account Executive, įmonės
prieš 18 dienųOriginalas: Account Executive, Enterprise
HibridinisPardavimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 203, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 21:24 UTC, turinys: 459262 B.