RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių

← atgal

Linear

8 atviros pozicijos80 % nuotoliniųSingapūrasAustralija

Aviacija, kosmosas ir gynybaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 25 % (pozicijų: 8)

Klientų sėkmė ir aptarnavimas30%
Pardavimai20%
Kūryba, medija ir tekstai20%
IT sauga10%
Rinkodara ir komunikacija10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.2 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
34atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
116amžiaus mediana, d.
20%IT (2)
20%Europoje (2)
80%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 34 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 2006 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
120
012
020
031
044
052
063
071
085
091
1010

Darbo vieta

Nuotolinis8 · 80%
Hibridinis2 · 20%

Lygis

Senior3 · 30%
Staff1 · 10%

Sritis

Klientų sėkmė ir aptarnavimas3 · 30%
Kūryba, medija ir tekstai2 · 20%
Pardavimai2 · 20%
Rinkodara ir komunikacija1 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 10%
IT sauga1 · 10%

Šalys

Singapūras6
Australija4

Miestai

duomenų nėra

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Product Support Specialist, APAC
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Singapore | Australiaoriginalas ↗
NuotolinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Product Support Specialist, APAC
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Australia | Singaporeoriginalas ↗
NuotolinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Creative Producer
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Europeoriginalas ↗
NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Creative Producer
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·North America | Europeoriginalas ↗
NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Field Marketing Manager
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·North Americaoriginalas ↗
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Customer Success Manager, APAC
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Singapore | Australiaoriginalas ↗
NuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Solutions Engineer, APAC
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Singapore | Australiaoriginalas ↗
NuotolinisPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScriptPythonSQL
Originalas: Senior / Staff Security Engineer
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·North Americaoriginalas ↗
NuotolinisStaffIT saugaTypeScript
Originalas: Account Executive, Enterprise
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Singaporeoriginalas ↗
HibridinisPardavimai
Originalas: Account Executive, Growth
Linear·Aviacija, kosmosas ir gynyba·Singaporeoriginalas ↗
HibridinisPardavimai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 203, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 21:24 UTC, turinys: 459262 B.