Darkroom
21 atvira pozicija64 % nuotoliniųBrazilijaIspanijaPortugalija
E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 5 % (pozicijų: 21)
Rinkodara ir komunikacija50%
Vadovybė ir vadovai18%
Kūryba, medija ir tekstai14%
Pardavimai4%
Full-stack kūrimas4%
Personalas / HR / atranka4%
Produktas ir dizainas4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (21)
22darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
36atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
16amžiaus mediana, d.
5%IT (1)
50%Europoje (11)
64%nuotoliniai
23%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 36 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 224 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis14 · 64%
Hibridinis7 · 32%
Darbo vietoje1 · 5%
Lygis
Staff6 · 27%
Vidutinis lygis5 · 23%
Senior3 · 14%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 5%
Junior1 · 5%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija11 · 50%
Vadovybė ir vadovai4 · 18%
Kūryba, medija ir tekstai3 · 14%
Produktas ir dizainas1 · 5%
Full-stack kūrimas1 · 5%
Pardavimai1 · 5%
Personalas / HR / atranka1 · 5%
Šalys
Brazilija13
Ispanija11
Portugalija11
Jungtinės Valstijos9
Argentina2
Meksika2
Prancūzija1
Miestai
New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
VP, klientų vadovavimas
prieš 17 val.Originalas: VP, Client Leadership
Darbo vietojeAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Senior direktorius/-ė, apmokama socialinė reklama
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Director, Paid Social
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Senior direktorius/-ė, mokama paieška
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Director, Paid Search
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
El. pašto Marketing darbuotojas/-a
prieš 2 dienasOriginalas: Email Marketing Associate
NuotolinisJuniorRinkodara ir komunikacija
El. pašto Marketing specialistas/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Email Marketing Specialist
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Associate Director, programatinė reklama
prieš 4 dienasOriginalas: Associate Director, Programmatic
USD 110K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Senior direktorius/-ė, kūrybinė strategija
prieš 7 dienasOriginalas: Senior Director, Creative Strategy
USD 160K–220K / metusNuotolinisStaffKūryba, medija ir tekstai
Associate Director, mokama paieška
prieš 9 dienasOriginalas: Associate Director, Paid Search
USD 120K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Redaktorius/-ė, Marketing
prieš 10 dienųOriginalas: Editor, Marketing
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Dizaineris/-ė, socialinė erdvė ir prekės ženklas
prieš 10 dienųOriginalas: Designer, Social & Brand
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Partnerysčių, vebinarų ir renginių vadybininkas/-ė
prieš 14 dienųOriginalas: Partnerships, Webinars & Events Manager
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Marketing operacijų vadovas/-ė
prieš 14 dienųOriginalas: Marketing Ops Manager
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Full-stack Engineer
prieš 16 dienųOriginalas: Full-Stack Engineer
NuotolinisSeniorFull-stack kūrimasJavaScriptPythonTypeScript
Lead Account Executive, prekybos Growth
prieš 16 dienųOriginalas: Lead Account Executive, Commerce Growth
USD 90K–100K / metusHibridinisSeniorPardavimai
Recruiter
prieš 21 dienąNuotolinisVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Socialinių medijų vadovas/-ė
prieš 24 dienasOriginalas: Social Media Manager
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Direktorius/-ė, turinys
prieš 25 dienasOriginalas: Director, Content
USD 120K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 174, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 10:14 UTC, turinys: 679727 B.