RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 3 min.
Lietuvių
Prisijungti
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← atgal

Darkroom

21 atvira pozicija64 % nuotoliniųBrazilijaIspanijaPortugalija

E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 5 % (pozicijų: 21)

Rinkodara ir komunikacija50%
Vadovybė ir vadovai18%
Kūryba, medija ir tekstai14%
Pardavimai4%
Full-stack kūrimas4%
Personalas / HR / atranka4%
Produktas ir dizainas4%
22darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
36atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
16amžiaus mediana, d.
5%IT (1)
50%Europoje (11)
64%nuotoliniai
23%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 36 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 224 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
031
041
050
060
072
085
097
1020

Darbo vieta

Nuotolinis14 · 64%
Hibridinis7 · 32%
Darbo vietoje1 · 5%

Lygis

Staff6 · 27%
Vidutinis lygis5 · 23%
Senior3 · 14%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 5%
Junior1 · 5%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija11 · 50%
Vadovybė ir vadovai4 · 18%
Kūryba, medija ir tekstai3 · 14%
Produktas ir dizainas1 · 5%
Full-stack kūrimas1 · 5%
Pardavimai1 · 5%
Personalas / HR / atranka1 · 5%

Šalys

Brazilija13
Ispanija11
Portugalija11
Jungtinės Valstijos9
Argentina2
Meksika2
Prancūzija1

Miestai

New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: VP, Client Leadership
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·USA | Californiaoriginalas ↗
Darbo vietojeAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Director, Paid Social
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginalas ↗
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Director, Paid Search
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginalas ↗
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Originalas: Email Marketing Associate
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisJuniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Email Marketing Specialist
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija

UI/UX dizaineris/-ė

prieš 4 dienas
Originalas: UI/UX Designer
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Associate Director, Programmatic
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginalas ↗
USD 110K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Director, Creative Strategy
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·USA | Washington | USA | Californiaoriginalas ↗
USD 160K–220K / metusNuotolinisStaffKūryba, medija ir tekstai

X rašytojas/-a

prieš 7 dienas
Originalas: X Writer
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginalas ↗
HibridinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Associate Director, Paid Search
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginalas ↗
USD 120K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Originalas: Editor, Marketing
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Lisbon | Curitiba | Barcelona | Porto | Florianópolis | Belo Horinzote | Rio de Janeiro | Madrid | São Paulooriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Designer, Social & Brand
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija

X rašytojas/-a

prieš 14 dienų
Originalas: X Writer
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Partnerships, Webinars & Events Manager
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Marketing Ops Manager
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Brazil | Portugal | Spainoriginalas ↗
NuotolinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Creator Manager
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Portugal | Spain | Braziloriginalas ↗
NuotolinisVadovybė ir vadovai
Originalas: Lifecycle Manager
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Portugal | Spain | Braziloriginalas ↗
NuotolinisVadovybė ir vadovai

Full-stack Engineer

prieš 16 dienų
Originalas: Full-Stack Engineer
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Braziloriginalas ↗
NuotolinisSeniorFull-stack kūrimasJavaScriptPythonTypeScript
Originalas: Lead Account Executive, Commerce Growth
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New Yorkoriginalas ↗
USD 90K–100K / metusHibridinisSeniorPardavimai

Recruiter

prieš 21 dieną
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Braziloriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: Social Media Manager
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Portugal | Spain | Braziloriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija

Direktorius/-ė, turinys

prieš 25 dienas
Originalas: Director, Content
Darkroom·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New Yorkoriginalas ↗
USD 120K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 174, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 10:14 UTC, turinys: 679727 B.