RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta ką tik
Lietuvių
Prisijungti
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← atgal

Ogilvy

28 atviros pozicijos4 % nuotoliniųKanadaAustralijaIspanija

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 28)

Pardavimai29%
Vadovybė ir vadovai18%
Rinkodara ir komunikacija11%
Sveikatos priežiūra11%
Kūryba, medija ir tekstai11%
Projektų ir programų valdymas7%
Strategija, konsultavimas ir analizė7%
Kita7%
28darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
13nauji, pastarosios 7 d.
28skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
5paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
110atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
79amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
32%Europoje (9)
4%nuotoliniai
39%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 110 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1379 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
121
014
024
035
041
059
0612
074
0812
0925
1020

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta24 · 86%
Hibridinis3 · 11%
Nuotolinis1 · 4%

Lygis

Senior8 · 29%
Staff8 · 29%
Junior5 · 18%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)2 · 7%
Vidutinis lygis1 · 4%

Sritis

Pardavimai8 · 29%
Vadovybė ir vadovai5 · 18%
Rinkodara ir komunikacija3 · 11%
Sveikatos priežiūra3 · 11%
Kūryba, medija ir tekstai3 · 11%
Projektų ir programų valdymas2 · 7%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 7%

Šalys

Kanada5
Australija5
Ispanija5
Jungtinės Valstijos5
Airija2
Jungtinė Karalystė2
Malaizija2
Singapūras1

Miestai

Toronto5
Sydney3
Barcelona3
New York City3
Madrid2
Dublin2
Perth2
London2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Korektorius/-ė

prieš 13 val.
Originalas: Proofreader
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Toronto, Canadaoriginalas ↗
CAD 45K–95K / metusSeniorbūtina kalba: prancūzų kalba
Originalas: Freelance Account Director
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Sydney, Australiaoriginalas ↗
StaffPardavimai
Originalas: Junior Corporate Communications Specialist
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Barcelona, Spainoriginalas ↗
JuniorRinkodara ir komunikacijaES

Project Manager

prieš 2 dienas
Originalas: Project Manager
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Madrid, Spainoriginalas ↗
Projektų ir programų valdymas
Originalas: Digital Project Manager (Graduate Program)
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Barcelona, Spainoriginalas ↗
JuniorProjektų ir programų valdymas
Originalas: Account Manager, Consumer - Wilson Hartnell
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Irelandoriginalas ↗
HibridinisPardavimai
Originalas: Medical Copywriter
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Toronto, Canadaoriginalas ↗
CAD 65K–115K / metusJuniorSveikatos priežiūra
Originalas: Senior Medical Writer
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Toronto, Canadaoriginalas ↗
CAD 65K–115K / metusSeniorSveikatos priežiūra
Originalas: Senior Account Manager - Consumer Beauty, Health & Wellness, Wilson Hartnell
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Dublin, Irelandoriginalas ↗
HibridinisSeniorPardavimai
Originalas: Senior Social Media Manager (Corporate & B2B Social and Influence)
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Perth, Australiaoriginalas ↗
SeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Art Director
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Toronto, Canadaoriginalas ↗
CAD 45K–95K / metusStaffKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Copywriter
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Toronto, Canadaoriginalas ↗
CAD 65K–115K / metusSeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Corporate Senior Account Executive
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Sydney, Australiaoriginalas ↗
SeniorPardavimai
Originalas: Director, Engagement Strategy
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·New York, New Yorkoriginalas ↗
USD 100K–230K / metusStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Social Account Director
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdomoriginalas ↗
GBP 25 / valandąStaffPardavimai
Originalas: Intern, PR&I - Consumer/Corporate (Jan 2027 - Jun 2027)
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Singapore City, Singaporeoriginalas ↗
Junior
Originalas: Vice President, Management Supervisor
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·New York, New Yorkoriginalas ↗
USD 100K–230K / metusAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Engagement Strategist
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·London, United Kingdomoriginalas ↗
Vidutinis lygisStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Account Supervisor, Ogilvy Health
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·New York, New Yorkoriginalas ↗
USD 60K–140K / metusSeniorVadovybė ir vadovai

Kūrybos vadovas/-ė

prieš 23 dienas
Originalas: Creative Supervisor
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Barcelona, Spainoriginalas ↗
Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Social Media Trainee
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Madrid, Spainoriginalas ↗
JuniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Freelance Intelligence Director
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Cape Town, WC, South Africaoriginalas ↗
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: PR Corporate Account Manager
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Perth, Australiaoriginalas ↗
Pardavimai
Originalas: Senior Manager, Social
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Kuala Lumpur, Malaysiaoriginalas ↗
StaffVadovybė ir vadovai

Senior Account Manager

prieš 26 dienas
Originalas: Senior Account Manager
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Kuala Lumpur, Malaysiaoriginalas ↗
SeniorPardavimai
Originalas: Corporate PR Account Director
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Sydney, Australiaoriginalas ↗
StaffPardavimai
Originalas: Senior Vice President, Medical Strategy - Ogilvy Health
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Parsippany, United Statesoriginalas ↗
USD 100K–230K / metusAukščiausioji vadovybė (C-Level)Sveikatos priežiūra
Originalas: Director, Market Access Analytics (Remote)
Ogilvy·Medija, pramogos ir reklama·Parsippany, United Statesoriginalas ↗
USD 100K–230K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 368, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 08:39 UTC, turinys: 2149313 B.