Walker Sands
8 atviros pozicijos89 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 12 % (pozicijų: 8)
Rinkodara ir komunikacija33%
Strategija, konsultavimas ir analizė22%
Vadovybė ir vadovai22%
Duomenys ir mašininis mokymasis11%
Projektų ir programų valdymas11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (8)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-05)
11atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
18amžiaus mediana, d.
11%IT (1)
0%Europoje (0)
89%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 11 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 73 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis8 · 89%
Hibridinis1 · 11%
Lygis
Staff5 · 56%
Senior4 · 44%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija3 · 33%
Vadovybė ir vadovai2 · 22%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 22%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 11%
Projektų ir programų valdymas1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
Boston8
Chicago8
Seattle5
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Lead Data Engineer
prieš 9 val.Originalas: Lead Data Engineer
USD 155K–175K / metusNuotolinisSeniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Associate Media Relations Director
prieš 2 dienasOriginalas: Associate Media Relations Director
USD 85K–106K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Sr. vadovas/-ė, SEO + GEO
prieš 14 dienųOriginalas: Sr. Manager, SEO + GEO
USD 77,5K–89K / metusNuotolinistik JAVSeniorRinkodara ir komunikacija
Direktorius/-ė, mokamos žiniasklaidos strategija
prieš 18 dienųOriginalas: Director, Paid Media Strategy
USD 100K–113K / metusNuotolinisStaffRinkodara ir komunikacija
Director, Media Strategy
prieš 18 dienųUSD 78K–87K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
Director, Media Strategy
prieš 18 dienųUSD 100K–113K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
Senior PR Manager
prieš 24 dienasUSD 78K–87K / metusNuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija
PR direktorius/-ė
prieš 24 dienasOriginalas: PR Director
USD 100K–113K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Senior Project Manager - pagal sutartį
prieš 29 dienasOriginalas: Senior Project Manager - Contract
USD 4 500–6 500NuotolinisSeniorProjektų ir programų valdymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 19, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:28 UTC, turinys: 145940 B.