RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 2 min.
Lietuvių
Prisijungti
Cette page est disponible en Français.Changer×

← atgal

Walker Sands

8 atviros pozicijos89 % nuotoliniųJungtinės Valstijos

Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 12 % (pozicijų: 8)

Rinkodara ir komunikacija33%
Strategija, konsultavimas ir analizė22%
Vadovybė ir vadovai22%
Duomenys ir mašininis mokymasis11%
Projektų ir programų valdymas11%
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-05)
11atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
18amžiaus mediana, d.
11%IT (1)
0%Europoje (0)
89%nuotoliniai
100%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 11 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 73 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Darbo vieta

Nuotolinis8 · 89%
Hibridinis1 · 11%

Lygis

Staff5 · 56%
Senior4 · 44%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija3 · 33%
Vadovybė ir vadovai2 · 22%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 22%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 11%
Projektų ir programų valdymas1 · 11%

Šalys

Jungtinės Valstijos9

Miestai

Boston8
Chicago8
Seattle5

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Lead Data Engineer

prieš 9 val.
Originalas: Lead Data Engineer
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Chicago, Boston, Remoteoriginalas ↗
USD 155K–175K / metusNuotolinisSeniorDuomenys ir mašininis mokymasisPythonSQL
Originalas: Associate Media Relations Director
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Chicagooriginalas ↗
USD 85K–106K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Sr. Manager, SEO + GEO
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Massachusetts, United States, Chicago, Illinois, United States, Remote, Seattle, Washington, United Statesoriginalas ↗
USD 77,5K–89K / metusNuotolinistik JAVSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Director, Paid Media Strategy
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Chicago, Remoteoriginalas ↗
USD 100K–113K / metusNuotolinisStaffRinkodara ir komunikacija

Director, Media Strategy

prieš 18 dienų
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginalas ↗
USD 78K–87K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė

Director, Media Strategy

prieš 18 dienų
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginalas ↗
USD 100K–113K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė

Senior PR Manager

prieš 24 dienas
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginalas ↗
USD 78K–87K / metusNuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija

PR direktorius/-ė

prieš 24 dienas
Originalas: PR Director
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Boston, Chicago, Seattle, Remoteoriginalas ↗
USD 100K–113K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Project Manager - Contract
Walker Sands·Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugos·Chicago, Boston, Seattle, Remoteoriginalas ↗
USD 4 500–6 500NuotolinisSeniorProjektų ir programų valdymas

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 19, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:28 UTC, turinys: 145940 B.