D2B Groups
12 atvirų pozicijųJungtinės ValstijosKanada
Energetika ir klimatasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 12)
Pardavimai38%
Amatai, statyba ir gamyba31%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika15%
Vadovybė ir vadovai15%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (12)
13darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
12skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
117atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
121amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
54%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 117 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 975 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta13 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis12 · 92%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 8%
Sritis
Pardavimai5 · 38%
Amatai, statyba ir gamyba4 · 31%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika2 · 15%
Vadovybė ir vadovai2 · 15%
Šalys
Jungtinės Valstijos12
Kanada1
Miestai
Elk Grove Village1
Murfreesboro1
Atlanta1
Anaheim1
Midland1
Sioux Falls1
Kansas City1
Miami1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Project Manager / Estimator- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Business Development Manager - Distributed Energy- USD 150K–300K / metus
- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Press Technician / Molding Press Technician- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Master Electrician - Generator & Power Systems- USD 35–50 / valandą
- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Boiler Technician- USD 35–65 / valandą
- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Machinist- USD 32–37 / valandą
- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: General Manager (Commercial Boilers)- USD 100K–145K / metus
- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Sales Representative - Facility Maintenance Services- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Sales Representative - Facility Maintenance Services- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Outside Sales Representative - Material Handling- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Agricultural Equipment Sales Representative- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Service Manager (Heavy Equipment)- USD 90K–110K / metus
- Vidutinis lygis
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Service Manager (Boilers / HVAC)- USD 120K–130K / metus
- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
- būtina kalba: prancūzų kalba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 15, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-25 17:42 UTC, turinys: 449161 B.