RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

Bjak

19 atvirų pozicijų5 % nuotoliniųMalaizijaSingapūras

Verslo programinė įranga (SaaS)Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 5 % (pozicijų: 19)

Rinkodara ir komunikacija29%
Kūryba, medija ir tekstai29%
Vadovybė ir vadovai14%
Produktas ir dizainas10%
IT sauga5%
Finansai ir teisė5%
Amatai, statyba ir gamyba5%
Kita5%
21darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
19skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
15paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
22atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
5%IT (1)
0%Europoje (0)
5%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 22 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 311 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
121
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1021

Darbo vieta

Hibridinis18 · 86%
Darbo vieta nenurodyta2 · 10%
Nuotolinis1 · 5%

Lygis

Vidutinis lygis13 · 62%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%

Sritis

Kūryba, medija ir tekstai6 · 29%
Rinkodara ir komunikacija6 · 29%
Vadovybė ir vadovai3 · 14%
Produktas ir dizainas2 · 10%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 5%
Finansai ir teisė1 · 5%
IT sauga1 · 5%

Šalys

Malaizija19
Singapūras2

Miestai

Petaling Jaya19

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Video Editor
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai

Postprodukcija

prieš 8 dienas
Originalas: Post Production
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Creative Content Lead
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Singapore, Singapore, Singaporeoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Creative Content Lead
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Creative Brand Strategist
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Singaporeoriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Creative Brand Strategist
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Videographer/ Video Editor
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Vice President, Malaysia
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Social Media Executive
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija

SEO turinio kūrėjas/-a

prieš 22 dienas
Originalas: SEO Content Writer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija

Product Designer

prieš 22 dienas
Originalas: Product Designer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas

KOL specialistas/-ė

prieš 22 dienas
Originalas: KOL Specialist
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygis
Originalas: Graphic/ Motions Designer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: General Manager, Malaysia
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Creative Project Manager
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai

Kūrybos direktorius/-ė

prieš 22 dienas
Originalas: Creative Director
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisStaffKūryba, medija ir tekstai

Tekstų autorius/-ė

prieš 22 dienas
Originalas: Copywriter
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Compliance Officer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Finansai ir teisė
Originalas: Chief Technology Officer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Chief Information Security Officer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)IT sauga
Originalas: Brand Graphic Designer
Bjak·Verslo programinė įranga (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 45, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 08:20 UTC, turinys: 120296 B.