Bjak
19 atvirų pozicijų5 % nuotoliniųMalaizijaSingapūras
Verslo programinė įranga (SaaS)Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 5 % (pozicijų: 19)
Rinkodara ir komunikacija29%
Kūryba, medija ir tekstai29%
Vadovybė ir vadovai14%
Produktas ir dizainas10%
IT sauga5%
Finansai ir teisė5%
Amatai, statyba ir gamyba5%
Kita5%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (19)
21darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
19skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
15paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
22atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
5%IT (1)
0%Europoje (0)
5%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 22 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 311 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis18 · 86%
Darbo vieta nenurodyta2 · 10%
Nuotolinis1 · 5%
Lygis
Vidutinis lygis13 · 62%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Sritis
Kūryba, medija ir tekstai6 · 29%
Rinkodara ir komunikacija6 · 29%
Vadovybė ir vadovai3 · 14%
Produktas ir dizainas2 · 10%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 5%
Finansai ir teisė1 · 5%
IT sauga1 · 5%
Šalys
Malaizija19
Singapūras2
Miestai
Petaling Jaya19
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Vaizdo įrašų montuotojas/-a
prieš 8 dienasOriginalas: Video Editor
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Postprodukcija
prieš 8 dienasOriginalas: Post Production
HibridinisVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Kūrybinio turinio vadovas/-ė
prieš 8 dienasOriginalas: Creative Content Lead
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Kūrybinio turinio vadovas/-ė
prieš 8 dienasOriginalas: Creative Content Lead
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Kūrybinis prekės ženklo strategas/-ė
prieš 8 dienasOriginalas: Creative Brand Strategist
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Kūrybinis prekės ženklo strategas/-ė
prieš 18 dienųOriginalas: Creative Brand Strategist
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Videografas/-ė / vaizdo įrašų montuotojas/-a
prieš 22 dienasOriginalas: Videographer/ Video Editor
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Viceprezidentas/-ė, Malaysia
prieš 22 dienasOriginalas: Vice President, Malaysia
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Socialinių tinklų specialistas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Social Media Executive
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
SEO turinio kūrėjas/-a
prieš 22 dienasOriginalas: SEO Content Writer
HibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Product Designer
prieš 22 dienasOriginalas: Product Designer
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Grafikos/ judančios grafikos dizaineris/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Graphic/ Motions Designer
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Generalinis direktorius/-ė, Malaysia
prieš 22 dienasOriginalas: General Manager, Malaysia
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Kūrybinis Project Manager
prieš 22 dienasOriginalas: Creative Project Manager
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Kūrybos direktorius/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Creative Director
HibridinisStaffKūryba, medija ir tekstai
Tekstų autorius/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Copywriter
HibridinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Atitikties pareigūnas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Compliance Officer
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Finansai ir teisė
Technologijų direktorius/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Chief Technology Officer
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Vyriausiasis informacijos saugumo vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Chief Information Security Officer
HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)IT sauga
Prekės ženklo grafikos dizaineris/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Brand Graphic Designer
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 45, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 08:20 UTC, turinys: 120296 B.