prieš 2 dienasoriginalas ↗
Convene Hospitality Group
30 atvirų pozicijų13 % nuotoliniųJungtinės ValstijosJungtinė Karalystė
Kelionės ir svetingumasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 10 % (pozicijų: 30)
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas29%
Pardavimai16%
Rinkodara ir komunikacija13%
Vadovybė ir vadovai10%
Finansai ir teisė6%
Duomenys ir mašininis mokymasis3%
DevOps / SRE / platforma / debesija3%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (30)
31darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
13nauji, pastarosios 7 d.
30skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
44atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
19amžiaus mediana, d.
10%IT (3)
42%Europoje (13)
13%nuotoliniai
19%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 44 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 216 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta26 · 84%
Nuotolinis4 · 13%
Hibridinis1 · 3%
Lygis
Senior10 · 32%
Vidutinis lygis5 · 16%
Staff3 · 10%
Junior2 · 6%
Sritis
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas9 · 29%
Pardavimai5 · 16%
Rinkodara ir komunikacija4 · 13%
Vadovybė ir vadovai3 · 10%
Finansai ir teisė2 · 6%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 3%
DevOps / SRE / platforma / debesija1 · 3%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 3%
Šalys
Jungtinės Valstijos14
Jungtinė Karalystė13
Miestai
London12
New York City7
San Francisco3
Boston2
Chicago1
Washington1
Manchester1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
prieš 2 dienasoriginalas ↗
prieš 2 dienasoriginalas ↗
prieš 2 dienasoriginalas ↗
Vyriausiasis virėjas/-a- Live Corporate Events
Originalas: Executive Chef- Live Corporate Events- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
prieš 2 dienasoriginalas ↗
AR analitikas/-ė, kredito kontrolės administratorius/-ė
Originalas: AR Analyst, Credit Control Administrator- Junior
- Finansai ir teisė
prieš 3 dienasoriginalas ↗
Senior AR analitikas/-ė, kredito kontrolė
Originalas: Senior AR Analyst, Credit Control- Senior
- Finansai ir teisė
prieš 3 dienasoriginalas ↗
Senior pardavimų vadovas/-ė, įmonių ir socialiniai renginiai
Originalas: Senior Sales Executive, Corporate & Social Events- USD 160K–175K / metus
- Senior
- Pardavimai
prieš 3 dienasoriginalas ↗
Direktorius/-ė, debesijos infrastruktūra
Originalas: Director, Cloud Infrastructure- USD 180K–220K / metus
- Nuotolinis
- Staff
- DevOps / SRE / platforma / debesija
prieš 3 dienasoriginalas ↗
prieš 5 dienasoriginalas ↗
prieš 5 dienasoriginalas ↗
prieš 6 dienasoriginalas ↗
Konferencijų ir renginių prižiūrėtojas/-a- NAUJA PROGA LIVE RENGINIAI!
Originalas: Conference & Events Supervisor- NEW OPENING LIVE EVENTS!- Vidutinis lygis
- Vadovybė ir vadovai
prieš 6 dienasoriginalas ↗
Konferencijų ir renginių valdymo komanda- NAUJA VIETA LIVE RENGINIAI!
Originalas: Conference & Events Management Team- NEW OPENING LIVE EVENTS!- Vadovybė ir vadovai
prieš 7 dienasoriginalas ↗
Renginių gamybos vadovas/-ė- NAUJA VIETA LIVE RENGINIAI
Originalas: Event Production Manager- NEW OPENING LIVE EVENTS- Amatai, statyba ir gamyba
prieš 7 dienasoriginalas ↗
Konferencijų ir renginių vadovas/-ė- NAUJA atidaroma vieta!
Originalas: Conference & Events Manager- NEW Opening Venue!- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
prieš 7 dienasoriginalas ↗
Svetingumo renginių padavėjas/-a
Originalas: Hospitality Event Server- Vidutinis lygis
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
prieš 11 dienųoriginalas ↗
Svetingumo paslaugų technikas/-ė - Visu etatu
Originalas: Hospitality Service Technician - Full Time- Vidutinis lygis
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
prieš 12 dienųoriginalas ↗
Sous šefas/-ė- gyvi susitikimai ir renginiai (pirmadienis-penktadienis)
Originalas: Sous Chef- Live Meeting & Events (Monday-Friday)- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
prieš 13 dienųoriginalas ↗
prieš 16 dienųoriginalas ↗
Senior | Staff produkto inžinierius/-ė
Originalas: Senior | Staff Product Engineer- Nuotolinis
- Staff
- Programinės įrangos kūrimas (bendrai)
- SQL
prieš 16 dienųoriginalas ↗
prieš 18 dienųoriginalas ↗
Senior pardavimų vadovas/-ė, įmonių susitikimai ir renginiai
Originalas: Senior Sales Executive, Corporate Meetings & Events- Senior
- Pardavimai
prieš 19 dienųoriginalas ↗
Direktorius/-ė, pasaulinės agentūrų partnerystės (susitikimai ir renginiai)
Originalas: Director, Global Agency Partnerships (Meetings & Events)- Hibridinis
- Staff
- Pardavimai
prieš 19 dienųoriginalas ↗
Konferencijų ir renginių vadovas/-ė
Originalas: Conference & Events Lead- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
prieš 19 dienųoriginalas ↗
prieš 20 dienųoriginalas ↗
prieš 24 dienasoriginalas ↗
prieš 25 dienasoriginalas ↗
V1 vaizdo inžinierius/-ė, tiesioginiai renginiai
Originalas: V1 Video Engineer, Live Events- USD 55 / valandą
- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 26 dienasoriginalas ↗
prieš 27 dienasoriginalas ↗
Įeinančių pardavimų vadybininkas/-ė, susitikimai ir renginiai
Originalas: Inbound Sales Executive, Meetings & Events- Pardavimai
prieš 27 dienasoriginalas ↗
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 377, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 03:28 UTC, turinys: 447769 B.