Optime Group
31 atvira pozicijaJungtinė Karalystė
Kelionės ir svetingumasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 31)
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas23%
Operacijos ir administravimas19%
Vairavimas ir transportas16%
Amatai, statyba ir gamyba13%
Rinkodara ir komunikacija3%
Kita26%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (31)
31darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
17nauji, pastarosios 7 d.
31skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
8paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
67atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
37amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
100%Europoje (31)
0%nuotoliniai
84%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 67 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 405 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta30 · 97%
Hibridinis1 · 3%
Lygis
Vidutinis lygis1 · 3%
Junior1 · 3%
Senior1 · 3%
Sritis
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas7 · 23%
Operacijos ir administravimas6 · 19%
Vairavimas ir transportas5 · 16%
Amatai, statyba ir gamyba4 · 13%
Rinkodara ir komunikacija1 · 3%
Šalys
Jungtinė Karalystė31
Miestai
Crawley6
Horley4
Luton4
Manchester2
Hounslow2
Bristol2
Belfast1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Warehouse Operative - Flexible Working - Avonmouth
GBP 13 / valandąOperacijos ir administravimas
HGV 1 klasės vairuotojas/-a - Avonmouth
prieš 1 dienąOriginalas: HGV Class 1 Driver - Avonmouth
GBP 20,03 / valandąVairavimas ir transportas
Sandėlio darbuotojas/-a - Avonmouth
prieš 1 dienąOriginalas: Warehouse Operative - Avonmouth
GBP 13 / valandąOperacijos ir administravimas
Sandėlio operatorius/-ė - Manchester Piccadilly Station
prieš 2 dienasOriginalas: Warehouse Operative - Manchester Piccadilly Station
Operacijos ir administravimas
Originalas: Airport Terminal Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 14,59 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Biuro valytojas/-a - Vanguard House
prieš 2 dienasOriginalas: Office Cleaner - Vanguard House
GBP 12,71 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
HGV 2 klasės vairuotojas/-a - naktys - Stansted Airport
prieš 2 dienasOriginalas: HGV Class 2 Driver - Nights - Stansted Airport
GBP 16,98 / valandąVairavimas ir transportas
Originalas: Gatwick Recycling Operative Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,81 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Perono darbuotojas/-a - Bristol Airport
prieš 4 dienasOriginalas: Ramp Agent - Bristol Airport
GBP 14,43 / valandą
Originalas: HGV Class 2 Recycling Driver - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 17,82 / valandąVairavimas ir transportas
Originalas: Gatwick Recycling Operative Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,81 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Bristol oro uosto orlaivių aptarnavimo koordinatorius/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Bristol Airport Turnaround Coordinator
GBP 15,95 / valandą
Originalas: Baggage Operative - Lates - Stansted Airport
GBP 13,81 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Bagažo darbuotojas/-a - Early's - Stansted Airport
prieš 4 dienasOriginalas: Baggage Operative - Early's - Stansted Airport
GBP 13,81 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: Aircraft Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,5 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Aviacijos logistikos koordinatorius/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Aviation Logistics Coordinator
Operacijos ir administravimas
Originalas: HGV Class 2 Recycling Driver - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 17,82 / valandąVairavimas ir transportas
Originalas: Airport Hangar Cleaner - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 13,5 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės valytojų komandos vadovas/-ė - dienos pamainos - Gatwick Airport
prieš 7 dienasOriginalas: Airport Car Park Cleaner Team Leader - Days Shifts - Gatwick Airport
GBP 14,59 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Perono agentas/-ė - privatūs orlaiviai
prieš 8 dienasOriginalas: Ramp Agent - Private Aircraft
Oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės valytojas/-a - naktinės pamainos - Gatwick Airport
prieš 9 dienasOriginalas: Airport Car Park Cleaner - Night Shifts - Gatwick Airport
GBP 14,59 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Skrydžių dispečeris/-ė (TCO) - Luton Airport
prieš 11 dienųOriginalas: Flight Dispatcher (TCO) - Luton Airport
GBP 17,5 / valandąVairavimas ir transportas
Marketing vadovas/-ė (B2B)
prieš 14 dienųOriginalas: Marketing Manager (B2B)
GBP 50K–60K / metusHibridinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Ground Handler at Farnborough Airport
Originalas: Airport Security Agents - Part time & Full time roles available
GBP 13,24 / valandąJunior
Orlaivių valytojas/-a - Belfast International Airport
prieš 17 dienųOriginalas: Aircraft Cleaner - Belfast International Airport
GBP 12,94 / valandąMaitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Start Your Aviation Career - Ramp Colleague | Luton Airport
GBP 14,25 / valandą
Sandėlio operatorių instruktorius/-ė / komandos vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Warehouse Operative Trainer / Team Leader
GBP 13,2 / valandąSeniorOperacijos ir administravimas
Perono darbuotojas/-a Luton Airport
prieš 24 dienasOriginalas: Ramp Colleague at Luton Airport
GBP 14,25 / valandą
Bagažo tvarkytojas/-a at Luton Airport
prieš 24 dienasOriginalas: Baggage Handler at Luton Airport
GBP 14,25 / valandą
Sandėlio vadovas/-ė - Manchester Piccadilly Train Station
prieš 25 dienasOriginalas: Warehouse Supervisor - Manchester Piccadilly Train Station
Operacijos ir administravimas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 556, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-24 18:19 UTC, turinys: 263066 B.