RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonės
Lietuvių

← atgal

Kent Companies

13 atvirų pozicijų28 % nuotoliniųJungtinės Valstijos

Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 13)

Amatai, statyba ir gamyba28%
Projektų ir programų valdymas22%
Apsauga ir saugos tarnybos17%
Personalas / HR / atranka6%
Operacijos ir administravimas6%
Finansai ir teisė6%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika6%
Kita11%
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
13skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.4 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-30)
54atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
34amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
28%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 54 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 53 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
0940
1014

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta12 · 67%
Nuotolinis5 · 28%
Darbo vietoje1 · 6%

Lygis

Vidutinis lygis12 · 67%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%

Sritis

Amatai, statyba ir gamyba5 · 28%
Projektų ir programų valdymas4 · 22%
Apsauga ir saugos tarnybos3 · 17%
Finansai ir teisė1 · 6%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika1 · 6%
Personalas / HR / atranka1 · 6%
Operacijos ir administravimas1 · 6%

Šalys

Jungtinės Valstijos18

Miestai

Lewisville6
Houston5
Pflugerville4
Washington3
Nashville3
Charlotte2
Atlanta2
Oklahoma City2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Skolų išieškojimo koordinatorius/-ė

Originalas: Collections Coordinator
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States
Vidutinis lygisFinansai ir teisė
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Objekto vadovas/-ė

Originalas: Superintendent
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechPflugerville, Texas, United States
Vidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Objekto vadovas/-ė

Originalas: Superintendent
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechGrand Rapids, Michigan, United States
Vidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Saugos koordinatorius/-ė

Originalas: Safety Coordinator
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNew Kent, Virginia, United States
Darbo vietojeVidutinis lygisApsauga ir saugos tarnybosbūtina kalba: ispanų kalba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Projekto saugos atstovas/-ė

Originalas: Project Safety Representative
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechPflugerville, Texas, United States
Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
prieš 5 dienasoriginalas ↗

2027 CLT saugos praktika

Originalas: 2027 CLT Safety Internship
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechCharlotte, North Carolina, United States
Junior
prieš 6 dienasoriginalas ↗

2027 CLT praktika

Originalas: 2027 CLT Internship
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechCharlotte, North Carolina, United States
Junior
prieš 6 dienasoriginalas ↗

Saugos koordinatorius/-ė

Originalas: Safety Coordinator
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechPflugerville, Texas, United States
Apsauga ir saugos tarnybos
prieš 12 dienųoriginalas ↗

Project Manager

Originalas: Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechSan Antonio, Texas, United States
Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
prieš 12 dienųoriginalas ↗

Senior Project Manager

Originalas: Senior Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechPflugerville, Texas, United States
SeniorProjektų ir programų valdymas
prieš 13 dienųoriginalas ↗

Saugos koordinatorius/-ė

Originalas: Safety Coordinator
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States | Oklahoma City, Oklahoma, United States | Houston, Texas, United States | Atlanta, Georgia, United States | Washington, District of Columbia, United States
Nuotolinistik JAVVidutinis lygisApsauga ir saugos tarnybosbūtina kalba: ispanų kalba
prieš 16 dienųoriginalas ↗

Objekto vadovas/-ė

Originalas: Superintendent
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States | Houston, Texas, United States | Nashville, Tennessee, United States | Oklahoma City, Oklahoma, United States | Atlanta, Georgia, United States
Nuotolinistik JAVVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamybabūtina kalba: ispanų kalba
prieš 17 dienųoriginalas ↗

Projekto inžinierius/-ė

Originalas: Project Engineer
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States | Houston, Texas, United States | Nashville, Tennessee, United States | Washington, District of Columbia, United States | Miami, Florida, United States | Denver, Colorado, United States
Nuotolinistik JAVJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 18 dienųoriginalas ↗

Project Manager

Originalas: Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States
Nuotolinistik JAVVidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
prieš 25 dienasoriginalas ↗

Dvikalbis Talent Acquisition Manager

Originalas: Bilingual Talent Acquisition Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechHouston, Texas, United States
Vidutinis lygisPersonalas / HR / atrankabūtina kalba: ispanų kalba
prieš 25 dienasoriginalas ↗

Project Manager asistentas/-ė

Originalas: Assistant Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLewisville, Texas, United States | Denver, Colorado, United States | Washington, District of Columbia, United States | Nashville, Tennessee, United States
Nuotolinistik JAVVidutinis lygisOperacijos ir administravimas
prieš 25 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 230, klaidų: 1. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (unchanged), 2026-10-25 08:28 UTC, turinys: 413252 B.