RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių

← atgal

Atwell, LLC

38 atviros pozicijos11 % nuotoliniųJungtinės Valstijos

Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 3 % (pozicijų: 38)

Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika36%
Projektų ir programų valdymas29%
Amatai, statyba ir gamyba11%
Kūryba, medija ir tekstai7%
Vadovybė ir vadovai5%
Rinkodara ir komunikacija4%
Operacijos ir administravimas4%
Kita2%
56darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
16nauji, pastarosios 7 d.
38skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.5 skelb.)
11paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
187atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
54amžiaus mediana, d.
2%IT (1)
0%Europoje (0)
11%nuotoliniai
41%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 187 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 631 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
121
016
022
033
0418
055
068
0715
0835
0953
1039

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta45 · 80%
Nuotolinis6 · 11%
Hibridinis5 · 9%

Lygis

Senior9 · 16%
Vidutinis lygis7 · 12%
Junior6 · 11%
Staff5 · 9%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)5 · 9%

Sritis

Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika20 · 36%
Projektų ir programų valdymas16 · 29%
Amatai, statyba ir gamyba6 · 11%
Kūryba, medija ir tekstai4 · 7%
Vadovybė ir vadovai3 · 5%
Operacijos ir administravimas2 · 4%
Rinkodara ir komunikacija2 · 4%
IT sauga1 · 2%

Šalys

Jungtinės Valstijos38

Miestai

Sarasota5
Fort Myers4
Southfield4
Naperville3
Bonita Springs3
Rochester3
Chicago2
Lombard2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Topografinių tyrimų brigadininkas/-ė - Northeast IL

Originalas: Survey Crew Chief - Northeast IL
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechChicago, Illinois, United States; Lombard, Illinois, United States; Naperville, Illinois, United States
USD 28–47 / valandąAukščiausioji vadovybė (C-Level)Amatai, statyba ir gamyba
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Projektų matininkas/-ė

Originalas: Project Surveyor
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLincolnshire, Illinois, United States; Lombard, Illinois, United States; Naperville, Illinois, United States
USD 37–47 / valandąAmatai, statyba ir gamyba
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Statybos inspektorius/-ė

Originalas: Construction Inspector
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechSarasota, Florida, United States
JuniorAmatai, statyba ir gamyba
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Project Manager - žemės plėtra

Originalas: Project Manager - Land Development
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechChicago, Illinois, United States
USD 95K–140K / metusProjektų ir programų valdymas
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Project Manager - žemės plėtra

Originalas: Project Manager - Land Development
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLincolnshire, Illinois, United States
USD 95K–140K / metusProjektų ir programų valdymas
prieš 8 dienasoriginalas ↗

Brigadininko padėjėjas/-a

Originalas: Assistant Crew Chief
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechPort Charlotte, Florida, United States
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Operacijos ir administravimas
prieš 10 dienųoriginalas ↗

Projekto inžinierius/-ė - žemės vystymas

Originalas: Project Engineer - Land Development
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechAustin, Texas, United States
USD 90K–135K / metusVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 12 dienųoriginalas ↗

Projekto inžinierius/-ė - žemės vystymas

Originalas: Project Engineer - Land Development
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechLincolnshire, Illinois, United States
USD 90K–135K / metusSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 17 dienųoriginalas ↗

Sr. Project Manager - viešieji darbai

Originalas: Sr. Project Manager - Public Works
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechMill Creek, Washington, United States
USD 120K–155K / metusSeniorProjektų ir programų valdymas
prieš 17 dienųoriginalas ↗

Senior kelių projektuotojas/-a

Originalas: Senior Roadway Designer
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechFort Myers, Florida, United States
SeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 19 dienųoriginalas ↗

Apklausų Project Manager

Originalas: Survey Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechAnn Arbor, Michigan, United States; Southfield, Michigan, United States
HibridinisSeniorProjektų ir programų valdymas
prieš 23 dienasoriginalas ↗

Senior brigadininkas/-ė

Originalas: Senior Crew Chief
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechBradenton, Florida, United States
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
prieš 24 dienasoriginalas ↗

Geodezijos CAD technikas/-ė

Originalas: Survey CAD Technician
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechBroadview Heights, Ohio, United States
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 24 dienasoriginalas ↗

Project Manager - žemės plėtra

Originalas: Project Manager - Land Development
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechRaleigh, North Carolina, United States
SeniorProjektų ir programų valdymas
prieš 25 dienasoriginalas ↗

Regioninis saugos vadovas/-ė, vakarai

Originalas: Regional Safety Manager, West
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechRemote
USD 88,2K–113,5K / metusNuotolinisVidutinis lygisApsauga ir saugos tarnybos
prieš 25 dienasoriginalas ↗

Apklausų Project Manager

Originalas: Survey Project Manager
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechBradenton, Florida, United States
Projektų ir programų valdymas
prieš 25 dienasoriginalas ↗

visi darbo skelbimai (56) →

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 493, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 01:00 UTC, turinys: 3956667 B.