AMOREPACIFIC US, INC
10 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Maistas, gėrimai ir plataus vartojimo prekėsNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Rinkodara ir komunikacija40%
Pardavimai30%
Mažmeninė prekyba ir parduotuvės10%
Produktas ir dizainas10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-19)
34atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
74amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
80%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 34 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 170 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta8 · 80%
Hibridinis2 · 20%
Lygis
Senior4 · 40%
Vidutinis lygis2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija4 · 40%
Pardavimai3 · 30%
Produktas ir dizainas1 · 10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 10%
Mažmeninė prekyba ir parduotuvės1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos10
Miestai
New York City7
Los Angeles1
Boston1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Laneige Marketing Operations Manager- USD 100K–115K / metus
- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Graphic Designer - Laneige- USD 90K–100K / metus
- Senior
- Produktas ir dizainas
Originalas: DTC/DX Customer Service Specialist- USD 70K–75K / metus
- Vidutinis lygis
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Global Marketing & Social Intelligence Intern, LA HQ - USD 18–21 / valandą
- Hibridinis
- Junior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Sales and Education Account Executive, Boston- USD 115K–125K / metus
- Pardavimai
Originalas: The Grove - Part-Time Sales Lead- USD 26–28 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Sulwhasoo Trade Marketing Intern - USD 18–21 / valandą
- Hibridinis
- Junior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Retail Media Manager- Senior
- Mažmeninė prekyba ir parduotuvės
Originalas: Associate Director, Sell-In and Sales Ops- Staff
- Pardavimai
Originalas: Sulwhasoo Brand Strategy Specialist - USD 70K–80K / metus
- Vidutinis lygis
- Rinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 26, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 23:26 UTC, turinys: 704098 B.