CAMP
7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)
Pardavimai65%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas18%
Amatai, statyba ir gamyba12%
Mažmeninė prekyba ir parduotuvės6%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
17darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2.4 skelb.)
11paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-13)
34atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
46amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
88%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 34 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 403 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta16 · 94%
Hibridinis1 · 6%
Sritis
Pardavimai11 · 65%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas3 · 18%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 12%
Mažmeninė prekyba ir parduotuvės1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos17
Miestai
Miami5
New York City3
Houston1
Edina1
Chicago1
Los Angeles1
Atlanta1
Charlotte1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Character Performers/Mascots for Bluey x CAMP Production - Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Actors/Performers for a Bluey x CAMP Immersive Production- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 13 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17,5 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17,5 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 20 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 16,5 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 12 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 18,5 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17,5 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Seasonal Sales Associate - USD 17 / valandą
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Assistant Store Manager (full-time) - Programming and Special Events- USD 24 / valandą
- Mažmeninė prekyba ir parduotuvės
Originalas: Stock Guest Experience Host - USD 18 / valandą
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Mascot Guest Experience Host (Character Performer)- USD 18 / valandą
- Hibridinis
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Guest Experience Host (Actors/Performers) - USD 18 / valandą
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 24, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 05:16 UTC, turinys: 328336 B.