RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 4 min.
Lietuvių
Prisijungti
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← atgal

Taxfix

10 atvirų pozicijųVokietijaIspanija

Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 10 % (pozicijų: 10)

Rinkodara ir komunikacija30%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas20%
Vadovybė ir vadovai20%
Produktas ir dizainas10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
Kita10%
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
1paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
24amžiaus mediana, d.
10%IT (1)
100%Europoje (10)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 93 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
107

Darbo vieta

Hibridinis9 · 90%
Darbo vieta nenurodyta1 · 10%

Lygis

Senior5 · 50%
Staff2 · 20%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija3 · 30%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas2 · 20%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Produktas ir dizainas1 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 10%

Šalys

Vokietija8
Ispanija2

Miestai

Berlin8
Madrid2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Staff Software Engineer
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Madridoriginalas ↗
StaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScript
Originalas: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Customer Success Manager (d/w/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: vokiečių kalbaDE
Originalas: Associate Team Lead, Customer Success
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Madridoriginalas ↗
HibridinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisVadovybė ir vadovaibūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Senior Product Management Builder (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Director of Brand (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
Originalas: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Taxfix·Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptech·Berlinoriginalas ↗
Hibridinisbūtina kalba: vokiečių kalba

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 98, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 10:11 UTC, turinys: 260393 B.