Taxfix
10 atvirų pozicijųVokietijaIspanija
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 10 % (pozicijų: 10)
Rinkodara ir komunikacija30%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas20%
Vadovybė ir vadovai20%
Produktas ir dizainas10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
1paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
24amžiaus mediana, d.
10%IT (1)
100%Europoje (10)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 93 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis9 · 90%
Darbo vieta nenurodyta1 · 10%
Lygis
Senior5 · 50%
Staff2 · 20%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija3 · 30%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas2 · 20%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Produktas ir dizainas1 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 10%
Šalys
Vokietija8
Ispanija2
Miestai
Berlin8
Madrid2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
prieš 2 dienasOriginalas: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Staff programinės įrangos inžinierius/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Staff Software Engineer
StaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScript
Senior produkto Marketing vadovas (d/f/m)
prieš 9 dienasOriginalas: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Senior Growth Marketing vadovas (d/f/m)
prieš 11 dienųOriginalas: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Customer Success Manager (d/w/m)
prieš 17 dienųOriginalas: Customer Success Manager (d/w/m)
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: vokiečių kalbaDE
Jaunesnysis/-ioji Team Lead, Customer Success
prieš 21 dienąOriginalas: Associate Team Lead, Customer Success
HibridinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: ispanų kalba
Verslo vieneto vadovas, ekspertų padedamos paslaugos (d/f/m)
prieš 22 dienasOriginalas: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
HibridinisVadovybė ir vadovaibūtina kalba: vokiečių kalba
Senior produktų valdymo kūrėjas/-a (d/f/m)
prieš 23 dienasOriginalas: Senior Product Management Builder (d/f/m)
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Prekės ženklo direktorius (d/f/m)
prieš 24 dienasOriginalas: Director of Brand (d/f/m)
HibridinisStaffRinkodara ir komunikacijabūtina kalba: vokiečių kalba
Entrepreneur in Residence (d/f/m)
prieš 28 dienasOriginalas: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Hibridinisbūtina kalba: vokiečių kalba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 98, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 10:11 UTC, turinys: 260393 B.