RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonės
Lietuvių

← atgal

inBeat Agency

8 atviros pozicijos100 % nuotoliniųArgentinaBrazilijaKanada

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 8)

Kūryba, medija ir tekstai38%
Rinkodara ir komunikacija25%
Pardavimai12%
Operacijos ir administravimas12%
Vadovybė ir vadovai12%
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
1paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
12atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
12%Europoje (1)
100%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 12 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 60 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
107

Darbo vieta

Nuotolinis8 · 100%

Lygis

Senior3 · 38%
Vidutinis lygis3 · 38%
Staff1 · 12%

Sritis

Kūryba, medija ir tekstai3 · 38%
Rinkodara ir komunikacija2 · 25%
Operacijos ir administravimas1 · 12%
Vadovybė ir vadovai1 · 12%
Pardavimai1 · 12%

Šalys

Argentina4
Brazilija4
Kanada4
Kolumbija4
Meksika4
Pietų Afrika4
Jungtinės Valstijos2
Čilė1

Miestai

Montréal2
Toronto2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Head of Creative Operations

Originalas: Head of Creative Operations
Medija, pramogos ir reklamaSouth Africa | Argentina | Montreal | Colombia | South Africa | Brazil | Mexico
NuotolinisStaffOperacijos ir administravimas
prieš 1 dienąoriginalas ↗

Senior efektyvumo reklamos kūrybos strategas/-ė

Originalas: Senior Performance Creative Strategist
Medija, pramogos ir reklamaUnited States | Texas | Montreal | Toronto | North Carolina | Pennsylvania | South Carolina | Florida
NuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Senior UGC vadovas/-ė

Originalas: Senior UGC Manager
Medija, pramogos ir reklamaArgentina | Colombia | Mexico | Chile | Paraguay | Uraguay | Brazil
NuotolinisSeniorVadovybė ir vadovai
prieš 4 dienasoriginalas ↗

Kūrybinio efektyvumo specialistas/-ė

Originalas: Creative Performance Specialist
Medija, pramogos ir reklamaPhillippines | Malaysia | Vietnam | Lithuania | Indonesia | South Africa | Poland
NuotolinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
prieš 9 dienasoriginalas ↗

Account Manager

Originalas: Account Manager
Medija, pramogos ir reklamaCanada | South Africa
NuotolinisVidutinis lygisPardavimai
prieš 12 dienųoriginalas ↗

Lead influencerių vadybininkas/-ė

Originalas: Lead Influencer Manager
Medija, pramogos ir reklamaArgentina | Colombia | Mexico | Brazil
NuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija
prieš 18 dienųoriginalas ↗

Efektyvumo kūrybos strategas/-ė

Originalas: Performance Creative Strategist
Medija, pramogos ir reklamaUnited States | Texas | Toronto | North Carolina | South Carolina | Florida
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
prieš 22 dienasoriginalas ↗

Influencer Marketing vadovas/-ė

Originalas: Influencer Marketing Manager
Medija, pramogos ir reklamaArgentina | Colombia | Mexico | South Africa | Brazil
NuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
prieš 24 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 20, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 05:10 UTC, turinys: 138276 B.