inBeat Agency
8 atviros pozicijos100 % nuotoliniųArgentinaBrazilijaKanada
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 8)
Kūryba, medija ir tekstai38%
Rinkodara ir komunikacija25%
Pardavimai12%
Operacijos ir administravimas12%
Vadovybė ir vadovai12%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (8)
8darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
1paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
12atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
12%Europoje (1)
100%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 12 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 60 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis8 · 100%
Lygis
Senior3 · 38%
Vidutinis lygis3 · 38%
Staff1 · 12%
Sritis
Kūryba, medija ir tekstai3 · 38%
Rinkodara ir komunikacija2 · 25%
Operacijos ir administravimas1 · 12%
Vadovybė ir vadovai1 · 12%
Pardavimai1 · 12%
Šalys
Argentina4
Brazilija4
Kanada4
Kolumbija4
Meksika4
Pietų Afrika4
Jungtinės Valstijos2
Čilė1
Miestai
Montréal2
Toronto2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Head of Creative OperationsNuotolinisStaffOperacijos ir administravimas Originalas: Senior Performance Creative StrategistNuotolinisSeniorKūryba, medija ir tekstai Originalas: Senior UGC ManagerNuotolinisSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Creative Performance SpecialistNuotolinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai Originalas: Account ManagerNuotolinisVidutinis lygisPardavimai Originalas: Lead Influencer Manager NuotolinisSeniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Performance Creative StrategistNuotolinisKūryba, medija ir tekstai Originalas: Influencer Marketing ManagerNuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 20, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 05:10 UTC, turinys: 138276 B.