GC AI
9 atviros pozicijos33 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Kelionės ir svetingumasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Rinkodara ir komunikacija33%
Personalas / HR / atranka22%
Finansai ir teisė22%
Pardavimai11%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
28atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
62amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
33%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 28 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 157 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis5 · 56%
Nuotolinis3 · 33%
Darbo vietoje1 · 11%
Lygis
Senior3 · 33%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)2 · 22%
Junior1 · 11%
Staff1 · 11%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija3 · 33%
Personalas / HR / atranka2 · 22%
Finansai ir teisė2 · 22%
Pardavimai1 · 11%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
San Mateo4
Chicago2
New York City2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Recruiting Coordinator - USD 80K–110K / metus
- Hibridinis
- Personalas / HR / atranka
Originalas: Accounting Manager- USD 145K–190K / metus
- Hibridinis
- Finansai ir teisė
Originalas: Commercial Account Executive - USD 130K–170K / metus
- Nuotolinis
- tik JAV
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Director of Demand Generation- USD 197K–250K / metus
- Darbo vietoje
- Staff
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Content Marketing Manager- USD 165K–185K / metus
- Hibridinis
- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: VP of Customer Success- USD 245K–345K / metus
- Nuotolinis
- tik JAV
- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: R&D Attorney- USD 150K–240K / metus
- Nuotolinis
- Senior
- Finansai ir teisė
Originalas: Marketing Operations Lead- USD 150K–200K / metus
- Hibridinis
- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: VP of People- USD 265K–365K / metus
- Hibridinis
- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Personalas / HR / atranka
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 27, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 23:10 UTC, turinys: 677753 B.