Basecamp Research
8 atviros pozicijosJungtinės ValstijosJungtinė Karalystė
Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 8)
Mokslas ir tyrimai56%
Produktas ir dizainas33%
Projektų ir programų valdymas11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (8)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
22%Europoje (2)
0%nuotoliniai
78%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 177 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vietoje9 · 100%
Lygis
Senior6 · 67%
Staff1 · 11%
Sritis
Mokslas ir tyrimai5 · 56%
Produktas ir dizainas3 · 33%
Projektų ir programų valdymas1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos7
Jungtinė Karalystė2
Miestai
Boston7
London2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Rinkos produkto vadovas/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Market Product Lead
Darbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Rinkos produkto vadovas/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Market Product Lead
USD 160K–240K / metusDarbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Senior peptidų atradimo mokslininkas/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Senior Scientist Peptide Discovery
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeSeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: Senior Scientist / Associate Director, T Cell Immunology
USD 140K–220K / metusDarbo vietojeStaffMokslas ir tyrimai
Produkto vadovas/-ė, peptidų terapija
prieš 10 dienųOriginalas: Product Lead, Peptide Therapeutics
USD 200K–250K / metusDarbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Scientist / Senior Scientist, tLNP Formulation and Delivery
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeSeniorMokslas ir tyrimai
Mokslininkas/-ė, peptidų paieška
prieš 22 dienasOriginalas: Scientist, Peptide Discovery
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeMokslas ir tyrimai
Mokslininkas/-ė I, atradimai
prieš 22 dienasOriginalas: Scientist I, Discovery
USD 110K–140K / metusDarbo vietojeMokslas ir tyrimai
Globalių tyrimų programų vadovas/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Global Research Program Manager
Darbo vietojeSeniorProjektų ir programų valdymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 18, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 16:08 UTC, turinys: 319104 B.