RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių

← atgal

Basecamp Research

8 atviros pozicijosJungtinės ValstijosJungtinė Karalystė

Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 8)

Mokslas ir tyrimai56%
Produktas ir dizainas33%
Projektų ir programų valdymas11%
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
22amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
22%Europoje (2)
0%nuotoliniai
78%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 177 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
041
050
062
070
083
091
109

Darbo vieta

Darbo vietoje9 · 100%

Lygis

Senior6 · 67%
Staff1 · 11%

Sritis

Mokslas ir tyrimai5 · 56%
Produktas ir dizainas3 · 33%
Projektų ir programų valdymas1 · 11%

Šalys

Jungtinės Valstijos7
Jungtinė Karalystė2

Miestai

Boston7
London2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Market Product Lead
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Market Product Lead
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 160K–240K / metusDarbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Scientist Peptide Discovery
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeSeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: Senior Scientist / Associate Director, T Cell Immunology
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 140K–220K / metusDarbo vietojeStaffMokslas ir tyrimai
Originalas: Product Lead, Peptide Therapeutics
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 200K–250K / metusDarbo vietojeSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Scientist / Senior Scientist, tLNP Formulation and Delivery
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeSeniorMokslas ir tyrimai
Originalas: Scientist, Peptide Discovery
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 110K–165K / metusDarbo vietojeMokslas ir tyrimai
Originalas: Scientist I, Discovery
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Bostonoriginalas ↗
USD 110K–140K / metusDarbo vietojeMokslas ir tyrimai
Originalas: Global Research Program Manager
Basecamp Research·Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisai·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeSeniorProjektų ir programų valdymas

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 18, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 16:08 UTC, turinys: 319104 B.