Multiverse
17 atvirų pozicijų11 % nuotoliniųJungtinė Karalystė
DI ir duomenysPrograminės įrangos produktų įmonėIT dalis 12 % (pozicijų: 17)
Personalas / HR / atranka22%
Rinkodara ir komunikacija17%
Produktas ir dizainas11%
Strategija, konsultavimas ir analizė11%
Duomenys ir mašininis mokymasis6%
Operacijos ir administravimas6%
Finansai ir teisė6%
Kita17%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (17)
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
17skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
28atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
23amžiaus mediana, d.
11%IT (2)
100%Europoje (18)
11%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 28 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1118 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis13 · 72%
Darbo vietoje3 · 17%
Nuotolinis2 · 11%
Lygis
Senior10 · 56%
Vidutinis lygis1 · 6%
Junior1 · 6%
Sritis
Personalas / HR / atranka4 · 22%
Rinkodara ir komunikacija3 · 17%
Produktas ir dizainas2 · 11%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 11%
GTM engineering1 · 6%
Operacijos ir administravimas1 · 6%
Finansai ir teisė1 · 6%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 6%
Šalys
Jungtinė Karalystė18
Miestai
London18
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Vidaus komunikacijos vadovas/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Internal Communications Manager
Darbo vietojeRinkodara ir komunikacija
GTM inžinierius/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: GTM Engineer
HibridinisGTM engineeringJavaScriptPythonSQL
Talentų partneris/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Talent Partner
HibridinisPersonalas / HR / atrankabūtina kalba: lenkų kalba
Senior talentų partneris/-ė
prieš 4 dienasOriginalas: Senior Talent Partner
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Darbo vietos vadovas/-ė
prieš 9 dienasOriginalas: Workplace Manager
Darbo vietojeOperacijos ir administravimas
Žmonių produkto vadovas/-ė
prieš 10 dienųOriginalas: People Product Lead
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Strategijos specialistas/-ė
prieš 15 dienųOriginalas: Strategy Associate
Darbo vietojeJuniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Ankstyvųjų talentų vadovas/-ė
prieš 15 dienųOriginalas: Early Talent Lead
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Vidaus komunikacijos vadovas/-ė
prieš 16 dienųOriginalas: Internal Communications Manager
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Senior žmonių partneris/-ė - GTM
prieš 18 dienųOriginalas: Senior People Partner - GTM
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Senior teisės patarėjas/-a (UK & Germany)
prieš 18 dienųOriginalas: Senior Legal Counsel (UK & Germany)
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba
Lead Product Manager
prieš 23 dienasOriginalas: Lead Product Manager
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior AI Engineer
prieš 25 dienasOriginalas: Senior AI Engineer
HibridinisSeniorDuomenys ir mašininis mokymasis
Klientų vertės partneris/-ė, strateginiai klientai
prieš 25 dienasOriginalas: Customer Value Partner, Strategic Accounts
HibridinisSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Senior lyderis/-ė - produkto Marketing
prieš 26 dienasOriginalas: Senior Leader - Product Marketing
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 108, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 19:06 UTC, turinys: 543152 B.