RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 4 min.
Lietuvių

← atgal

Multiverse

17 atvirų pozicijų11 % nuotoliniųJungtinė Karalystė

DI ir duomenysPrograminės įrangos produktų įmonėIT dalis 12 % (pozicijų: 17)

Personalas / HR / atranka22%
Rinkodara ir komunikacija17%
Produktas ir dizainas11%
Strategija, konsultavimas ir analizė11%
Duomenys ir mašininis mokymasis6%
Operacijos ir administravimas6%
Finansai ir teisė6%
Kita17%
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
17skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-09)
28atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
23amžiaus mediana, d.
11%IT (2)
100%Europoje (18)
11%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 28 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1118 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
120
010
020
030
040
050
060
074
080
096
1015

Darbo vieta

Hibridinis13 · 72%
Darbo vietoje3 · 17%
Nuotolinis2 · 11%

Lygis

Senior10 · 56%
Vidutinis lygis1 · 6%
Junior1 · 6%

Sritis

Personalas / HR / atranka4 · 22%
Rinkodara ir komunikacija3 · 17%
Produktas ir dizainas2 · 11%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 11%
GTM engineering1 · 6%
Operacijos ir administravimas1 · 6%
Finansai ir teisė1 · 6%
Duomenys ir mašininis mokymasis1 · 6%

Šalys

Jungtinė Karalystė18

Miestai

London18

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Internal Communications Manager
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeRinkodara ir komunikacija

GTM inžinierius/-ė

prieš 3 dienas
Originalas: GTM Engineer
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisGTM engineeringJavaScriptPythonSQL

Talentų partneris/-ė

prieš 4 dienas
Originalas: Talent Partner
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisPersonalas / HR / atrankabūtina kalba: lenkų kalba
Originalas: Senior Talent Partner
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Data Technical Trainer
Multiverse·DI ir duomenys·London | Remote (UK)originalas ↗
Nuotolinistik JK
Originalas: AI - Workshop Lead
Multiverse·DI ir duomenys·London | Remote (UK)originalas ↗
Nuotolinistik JKSenior
Originalas: Workplace Manager
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeOperacijos ir administravimas
Originalas: People Product Lead
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Success Coach FTC
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygis
Originalas: Strategy Associate
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
Darbo vietojeJuniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Early Talent Lead
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Internal Communications Manager
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior People Partner - GTM
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Senior Legal Counsel (UK & Germany)
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorFinansai ir teisėbūtina kalba: vokiečių kalba

Lead Product Manager

prieš 23 dienas
Originalas: Lead Product Manager
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorProduktas ir dizainas

Senior AI Engineer

prieš 25 dienas
Originalas: Senior AI Engineer
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorDuomenys ir mašininis mokymasis
Originalas: Customer Value Partner, Strategic Accounts
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Senior Leader - Product Marketing
Multiverse·DI ir duomenys·Londonoriginalas ↗
HibridinisSeniorRinkodara ir komunikacija

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 108, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 19:06 UTC, turinys: 543152 B.