CreatorIQ
10 atvirų pozicijų50 % nuotoliniųJungtinės ValstijosLenkijaJungtinė Karalystė
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 30 % (pozicijų: 10)
Pardavimai28%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas28%
Produktas ir dizainas17%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)11%
Vadovybė ir vadovai11%
Backend kūrimas6%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.8 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
40atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
32amžiaus mediana, d.
17%IT (3)
39%Europoje (7)
50%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 40 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 191 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis9 · 50%
Darbo vieta nenurodyta5 · 28%
Hibridinis4 · 22%
Lygis
Staff5 · 28%
Vidutinis lygis2 · 11%
Senior1 · 6%
Sritis
Pardavimai5 · 28%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas5 · 28%
Produktas ir dizainas3 · 17%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)2 · 11%
Vadovybė ir vadovai2 · 11%
Backend kūrimas1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos11
Lenkija4
Jungtinė Karalystė2
Prancūzija1
Miestai
New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Didelių įmonių pardavimų direktorius/-ė, West
prieš 20 val.Originalas: Director of Enterprise Sales, West
USD 150K–188K / metusStaffPardavimai
Verslo klientų Account Executive
prieš 21 val.Originalas: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / metusPardavimai
Verslo klientų Account Executive
prieš 21 val.Originalas: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / metusNuotolinisPardavimai
Verslo klientų Account Executive
prieš 1 dienąOriginalas: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / metusNuotolinisPardavimai
Backend programinės įrangos inžinierius/-ė (Python / Go)
prieš 3 dienasOriginalas: Backend Software Engineer (Python / Go)
PLN 231K–289K / metusNuotolinisBackend kūrimasGolangPythonPHP
Originalas: Senior Software Engineer - Brand Safety & Agentic AI
PLN 299K–375K / metusNuotolinisSeniorPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScriptPythonSQL
Įmonių pardavimų direktorius/-ė, rytų regionas
prieš 4 dienasOriginalas: Director of Enterprise Sales, East
USD 150K–188K / metusStaffPardavimai
Customer Success partneris/-ė (EMEA)
prieš 18 dienųOriginalas: Customer Success Partner (EMEA)
EUR 55K–65K / metusHibridinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: prancūzų kalba
Inžinerijos direktorius/-ė, agentinis AI ir architektūra
prieš 21 dienąOriginalas: Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
USD 171K–214K / metusStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)
Product Manager, Safety & Compliance
prieš 21 dienąOriginalas: Product Manager, Safety & Compliance
GBP 70K–91K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Customer Success partneris/-ė
prieš 21 dienąOriginalas: Customer Success Partner
USD 82K–98K / metusKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Product Manager, Safety & Compliance
prieš 21 dienąOriginalas: Product Manager, Safety & Compliance
PLN 231K–289K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Customer Success partneris/-ė
prieš 22 dienasOriginalas: Customer Success Partner
USD 81K–96K / metusHibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Customer Success partneris/-ė
prieš 23 dienasOriginalas: Customer Success Partner
USD 90K–100K / metusHibridinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Techninis Product Manager, metrikos ir matavimai
prieš 23 dienasOriginalas: Technical Product Manager, Metrics & Measurement
USD 139K–157K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Customer Success partneris/-ė
prieš 24 dienasOriginalas: Customer Success Partner
USD 82K–98K / metusHibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Produkto direktorius/-ė, darbo eigos
prieš 25 dienasOriginalas: Director of Product, Workflows
GBP 110K–143K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Produkto direktorius/-ė, darbo eigos
prieš 25 dienasOriginalas: Director of Product, Workflows
PLN 383K–536K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 139, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 13:19 UTC, turinys: 874704 B.