RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių
Prisijungti
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← atgal

CreatorIQ

10 atvirų pozicijų50 % nuotoliniųJungtinės ValstijosLenkijaJungtinė Karalystė

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 30 % (pozicijų: 10)

Pardavimai28%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas28%
Produktas ir dizainas17%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)11%
Vadovybė ir vadovai11%
Backend kūrimas6%
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
7nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.8 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-02)
40atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
32amžiaus mediana, d.
17%IT (3)
39%Europoje (7)
50%nuotoliniai
100%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 40 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 191 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
041
050
060
070
084
0922
1013

Darbo vieta

Nuotolinis9 · 50%
Darbo vieta nenurodyta5 · 28%
Hibridinis4 · 22%

Lygis

Staff5 · 28%
Vidutinis lygis2 · 11%
Senior1 · 6%

Sritis

Pardavimai5 · 28%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas5 · 28%
Produktas ir dizainas3 · 17%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)2 · 11%
Vadovybė ir vadovai2 · 11%
Backend kūrimas1 · 6%

Šalys

Jungtinės Valstijos11
Lenkija4
Jungtinė Karalystė2
Prancūzija1

Miestai

New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Director of Enterprise Sales, West
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Los Angeles | San Franciscooriginalas ↗
USD 150K–188K / metusStaffPardavimai
Originalas: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Boston | Connecticut | New Jersey | Philadelphiaoriginalas ↗
USD 120K–130K / metusPardavimai
Originalas: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Atlanta | Floridaoriginalas ↗
USD 120K–130K / metusNuotolinisPardavimai
Originalas: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·New Yorkoriginalas ↗
USD 120K–130K / metusNuotolinisPardavimai
Originalas: Backend Software Engineer (Python / Go)
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Warsaworiginalas ↗
PLN 231K–289K / metusNuotolinisBackend kūrimasGolangPythonPHP
Originalas: Senior Software Engineer - Brand Safety & Agentic AI
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Warsaworiginalas ↗
PLN 299K–375K / metusNuotolinisSeniorPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)JavaScriptPythonSQL
Originalas: Director of Enterprise Sales, East
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·New York | Connecticut | New Jersey | Bostonoriginalas ↗
USD 150K–188K / metusStaffPardavimai
Originalas: Customer Success Partner (EMEA)
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Parisoriginalas ↗
EUR 55K–65K / metusHibridinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimasbūtina kalba: prancūzų kalba
Originalas: Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Los Angelesoriginalas ↗
USD 171K–214K / metusStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)
Originalas: Product Manager, Safety & Compliance
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Londonoriginalas ↗
GBP 70K–91K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Originalas: Customer Success Partner
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·New Yorkoriginalas ↗
USD 82K–98K / metusKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Product Manager, Safety & Compliance
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Warsaworiginalas ↗
PLN 231K–289K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Originalas: Customer Success Partner
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·New Yorkoriginalas ↗
USD 81K–96K / metusHibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Success Partner
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·New Yorkoriginalas ↗
USD 90K–100K / metusHibridinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Technical Product Manager, Metrics & Measurement
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Californiaoriginalas ↗
USD 139K–157K / metusNuotolinisProduktas ir dizainas
Originalas: Customer Success Partner
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Los Angelesoriginalas ↗
USD 82K–98K / metusHibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Director of Product, Workflows
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Londonoriginalas ↗
GBP 110K–143K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Director of Product, Workflows
CreatorIQ·Medija, pramogos ir reklama·Warsaworiginalas ↗
PLN 383K–536K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 139, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 13:19 UTC, turinys: 874704 B.