Growe Talents
13 atvirų pozicijų62 % nuotoliniųLenkijaČilė
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 8 % (pozicijų: 13)
Rinkodara ir komunikacija31%
Produktas ir dizainas23%
Finansai ir teisė15%
Vadovybė ir vadovai15%
Pardavimai8%
Backend kūrimas8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (13)
13darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
13skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
24atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
29amžiaus mediana, d.
8%IT (1)
62%Europoje (8)
62%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 24 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 159 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis8 · 62%
Darbo vieta nenurodyta5 · 38%
Lygis
Vidutinis lygis5 · 38%
Junior3 · 23%
Senior2 · 15%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija4 · 31%
Produktas ir dizainas3 · 23%
Vadovybė ir vadovai2 · 15%
Finansai ir teisė2 · 15%
Pardavimai1 · 8%
Backend kūrimas1 · 8%
Šalys
Lenkija2
Čilė1
Miestai
Warsaw2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Casino Manager (Sportsbook Experience)NuotolinisVadovybė ir vadovai Originalas: Payment operation managerVidutinis lygisVadovybė ir vadovai
Originalas: VIP Account Manager Originalas: Finance SpecialistNuotolinisJuniorFinansai ir teisė Originalas: .NET Backend EngineerSeniorBackend kūrimasC#SQL
Originalas: Product managerNuotolinisProduktas ir dizainas Originalas: UI/UX Designer (IGaming)NuotolinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas Originalas: Product Manager (IGaming)NuotolinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas Originalas: Social Media & Influencer SpecialistSeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Brand ManagerNuotolinisVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija Originalas: Affiliate ManagerNuotolinisJuniorRinkodara ir komunikacija Originalas: Risk CRM AnalystJuniorFinansai ir teisė
Originalas: Marketing\Product AnalystVidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 48, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 00:10 UTC, turinys: 145394 B.