Corcept Therapeutics
20 atvirų pozicijų10 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 20)
Sveikatos priežiūra29%
Vadovybė ir vadovai19%
Pardavimai14%
Finansai ir teisė14%
Personalas / HR / atranka10%
Rinkodara ir komunikacija5%
Operacijos ir administravimas5%
Kita5%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (20)
21darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
20skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
73atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
60amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
10%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 73 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 382 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta13 · 62%
Hibridinis6 · 29%
Nuotolinis2 · 10%
Lygis
Staff15 · 71%
Senior3 · 14%
Vidutinis lygis2 · 10%
Junior1 · 5%
Sritis
Sveikatos priežiūra6 · 29%
Vadovybė ir vadovai4 · 19%
Finansai ir teisė3 · 14%
Pardavimai3 · 14%
Personalas / HR / atranka2 · 10%
Operacijos ir administravimas1 · 5%
Rinkodara ir komunikacija1 · 5%
Šalys
Jungtinės Valstijos21
Miestai
Redwood City17
Pittsburgh1
Montgomery1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Senior Manager, SOX- USD 193,8K–227,9K / metus
- Hibridinis
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Manager, Internal Events and Community- USD 150,7K–177,3K / metus
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Associate I, Regulatory Affairs- USD 84,4K–99,3K / metus
- Hibridinis
- Junior
- Finansai ir teisė
Originalas: Associate Director, Regulatory Affairs- USD 215,3K–253,2K / metus
- Hibridinis
- Staff
- Finansai ir teisė
Originalas: Senior Manager, Development Systems- USD 193,8K–227,9K / metus
- Hibridinis
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Quality Systems GxP Training Specialist II- USD 106,2K–124,9K / metus
- Hibridinis
- Vidutinis lygis
Originalas: Clinical Sales Specialist (CS) - Pittsburgh North- USD 140K–155K / metus
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Human Resources Benefits & Operations Specialist II- USD 101,3K–119,2K / metus
- Vidutinis lygis
- Personalas / HR / atranka
Originalas: Clinical Sales Specialist (CS) - Montgomery, AL- USD 140K–155K / metus
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Senior Director, Clinical Trial Patient Safety Lead- USD 238,4K–315,6K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Director, Postmarketing Safety Operations Lead- USD 238,4K–315,6K / metus
- Staff
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Senior Manager/Associate Director, Product Complaints and Investigations- USD 173,4K–226,7K / metus
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Medical Director, Therapeutic Area Safety Physician - Endocrinology and Metabolic- USD 298K–350,6K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Medical Director, Therapeutic Area Safety Physician - Oncology and Neurology- USD 298K–350,6K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Manager, Oncology Commercial Learning and Development- USD 155,0K–205,1K / metus
- Nuotolinis
- tik JAV
- Staff
- Personalas / HR / atranka
Originalas: Manager, Pharmacokinetics- USD 156,6K–184,3K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Associate Director, Patient Safety & Pharmacovigilance Science- USD 183,5K–269,8K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Director, Clinical Pharmacology- USD 261,4K–307,6K / metus
- Hibridinis
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Clinical Sales Specialist (CS) - Birmingham, AL- USD 140K–155K / metus
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Senior Manager, Marketing (Peer to Peer Education)- USD 155,0K–205,1K / metus
- Nuotolinis
- tik JAV
- Staff
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Manager, Pipeline & Portfolio Market Planning- USD 193,8K–227,9K / metus
- Staff
- Finansai ir teisė
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 26, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (new_body), 2026-10-27 05:26 UTC, turinys: 774163 B.