Techno
14 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Mobilumas ir automobiliaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 14)
Amatai, statyba ir gamyba29%
Operacijos ir administravimas21%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika21%
Rinkodara ir komunikacija14%
Personalas / HR / atranka7%
Projektų ir programų valdymas7%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (14)
14darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
0nauji, pastarosios 7 d.
14skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
8paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-13)
26atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
26amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
79%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 26 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 201 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta14 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis5 · 36%
Senior4 · 29%
Junior2 · 14%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 7%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba4 · 29%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 21%
Operacijos ir administravimas3 · 21%
Rinkodara ir komunikacija2 · 14%
Projektų ir programų valdymas1 · 7%
Personalas / HR / atranka1 · 7%
Šalys
Jungtinės Valstijos14
Miestai
New York City5
Newark4
Princeton3
Baltimore1
White Plains1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Structural Design EngineerUSD 120K–170K / metusSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Construction Inspector - AmtrakUSD 30–55 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Senior Construction Inspector (Transportation)USD 50–75 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Tunneling Inspector (Transportation Infrastructure Programs)USD 45–65 / valandąVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Construction Inspector (Quality)USD 45–60 / valandąVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Deputy Project Manager (Transportation Infrastructure Programs)USD 40–50 / valandąVidutinis lygisProjektų ir programų valdymas Originalas: Assistant Resident Engineer (Rail & Transit)USD 70–100 / valandąVidutinis lygisOperacijos ir administravimas Originalas: Jr. Project/Office Engineer (Transportation Infrastructure Programs)USD 40–50 / valandąJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Vice President, Engineering Transportation, Growth & StrategyAukščiausioji vadovybė (C-Level)Rinkodara ir komunikacija
Originalas: HR CoordinatorUSD 60K–70K / metusPersonalas / HR / atranka Originalas: Administrative AssistantUSD 55K–65K / metusVidutinis lygisOperacijos ir administravimas Originalas: Administrative Assistant - BillingSeniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Cost EngineerUSD 40–60 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Senior Marketing CoordinatorSeniorRinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 18, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:27 UTC, turinys: 348663 B.