Calcium+Company
12 atvirų pozicijų15 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 12)
Pardavimai46%
Kūryba, medija ir tekstai23%
Vadovybė ir vadovai15%
Rinkodara ir komunikacija8%
Projektų ir programų valdymas8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (12)
13darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
1nauji, pastarosios 7 d.
12skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-16)
16atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
20amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
15%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 16 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 90 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta10 · 77%
Nuotolinis2 · 15%
Darbo vietoje1 · 8%
Lygis
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)4 · 31%
Staff3 · 23%
Junior2 · 15%
Vidutinis lygis2 · 15%
Senior1 · 8%
Sritis
Pardavimai6 · 46%
Kūryba, medija ir tekstai3 · 23%
Vadovybė ir vadovai2 · 15%
Projektų ir programų valdymas1 · 8%
Rinkodara ir komunikacija1 · 8%
Šalys
Jungtinės Valstijos11
Miestai
Philadelphia10
New York City1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: VP, Account Director- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Pardavimai
Originalas: VP, ACD, Copy- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Associate Director, Project Management- Staff
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Account Director- Nuotolinis
- Staff
- Pardavimai
Originalas: Account Executive- Junior
- Pardavimai
Originalas: Account Coordinator- Nuotolinis
- Junior
- Pardavimai
Originalas: Office Ambassador - NYC- Darbo vietoje
- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Copywriter- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Copywriter- Senior
- Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Account Director- Staff
- Pardavimai
Originalas: VP, Omnichannel Media- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: VP, Brand Strategy- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Copy Supervisor- Vidutinis lygis
- Kūryba, medija ir tekstai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 42, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 200 (new_body), 2026-10-26 05:59 UTC, turinys: 112033 B.