Sud Stop Car Wash
7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Mobilumas ir automobiliaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)
Klientų sėkmė ir aptarnavimas42%
Amatai, statyba ir gamyba26%
Vadovybė ir vadovai21%
Operacijos ir administravimas5%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika5%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
19darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
8nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2.7 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-24)
38atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
46amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
53%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 38 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 160 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta19 · 100%
Lygis
Senior6 · 32%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)3 · 16%
Sritis
Klientų sėkmė ir aptarnavimas8 · 42%
Amatai, statyba ir gamyba5 · 26%
Vadovybė ir vadovai4 · 21%
Operacijos ir administravimas1 · 5%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika1 · 5%
Šalys
Jungtinės Valstijos17
Miestai
Kernersville2
Largo2
Orlando1
Smithfield1
Clermont1
Montgomery1
North Myrtle Beach1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Assistant General ManagerAukščiausioji vadovybė (C-Level)Operacijos ir administravimas
Originalas: Shift LeadUSD 17–19 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Team LeadUSD 20–23 / valandąSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: Team LeadUSD 20–23 / valandąSeniorVadovybė ir vadovai Originalas: General ManagerUSD 65K–75K / metusAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai Originalas: General ManagerUSD 65K–75K / metusAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai Originalas: Shift LeadUSD 17–19 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: District Maintenance ManagerUSD 90K–120K / metusAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Traveling Maintenance TechnicianUSD 60K–75K / metusInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Shift LeadUSD 17–19 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Shift LeadUSD 17–19 / valandąSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Service AttendantKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 205, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 19:30 UTC, turinys: 468714 B.