S&B USA
10 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Operacijos ir administravimas30%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika30%
Vadovybė ir vadovai20%
Vairavimas ir transportas10%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
44atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
93amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 44 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 586 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta10 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis2 · 20%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Sritis
Operacijos ir administravimas3 · 30%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 30%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Vairavimas ir transportas1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos10
Miestai
Pittsburgh4
Virginia Beach4
Arlington2
Chesapeake1
Washington1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: P3 Subcontracting Manager (Procurement Manager Preconstruction)Operacijos ir administravimas
Originalas: Heavy Equipment Operator - Heavy Civil InfrastructureInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Pipe LayerVidutinis lygis
Originalas: Skilled Laborer- Heavy Civil InfrastructureInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Shop Administrator- Heavy Civil InfrastructureJuniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Head of Development (P3 / Concessions)StaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Procurement ManagerOperacijos ir administravimas
Originalas: Crane Operator- Heavy Civil InfrastructureInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: CDL DriverVidutinis lygisVairavimas ir transportas
Originalas: Traffic Control SupervisorVadovybė ir vadovai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 108, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 16:49 UTC, turinys: 444494 B.