RMCI
5 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 5)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika57%
Amatai, statyba ir gamyba29%
Vadovybė ir vadovai14%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (5)
7darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
5skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.4 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-30)
42atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
95amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 42 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 236 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta7 · 100%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 57%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 29%
Vadovybė ir vadovai1 · 14%
Šalys
Jungtinės Valstijos7
Miestai
Phoenix2
Tulsa1
Harlingen1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: QUALITY TECHNICIAN - MECHANICALInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: PRECONSTRUCTION MANAGER Vadovybė ir vadovai
Originalas: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: FIELD ENGINEERInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: FIELD ENGINEER - MISSION CRITICAL Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: FIELD ENGINEER - MISSION CRITICAL Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 18, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:26 UTC, turinys: 415589 B.