Peak Energy
7 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Energetika ir klimatasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 43 % (pozicijų: 7)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika43%
QA ir testavimas29%
Full-stack kūrimas14%
Rinkodara ir komunikacija14%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
7darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
28atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
66amžiaus mediana, d.
43%IT (3)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 28 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 408 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta7 · 100%
Lygis
Junior3 · 43%
Vidutinis lygis2 · 29%
Senior1 · 14%
Staff1 · 14%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 43%
QA ir testavimas2 · 29%
Rinkodara ir komunikacija1 · 14%
Full-stack kūrimas1 · 14%
Šalys
Jungtinės Valstijos7
Miestai
Burlingame6
Sacramento1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Test Engineer Intern, ESS (Summer 2027)USD 35 / valandąJuniorQA ir testavimas Originalas: Systems Integration and Test Engineer Intern (Summer 2027)USD 35 / valandąJuniorQA ir testavimasPython Originalas: Engineering TechnicianUSD 35–50 / valandąVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Supplier Industrialization Engineer Intern (Spring 2027)USD 30–35 / valandąJuniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Manufacturing Production EngineerUSD 120K–180K / metusSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Senior Manager, CommunicationsUSD 120K–200K / metusStaffRinkodara ir komunikacija Originalas: Full-Stack Software EngineerUSD 180K–240K / metusVidutinis lygisFull-stack kūrimasPythonSQL Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 108, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:26 UTC, turinys: 982512 B.