Nox Group
15 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 15)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika24%
Vadovybė ir vadovai24%
Amatai, statyba ir gamyba18%
Personalas / HR / atranka12%
Apsauga ir saugos tarnybos12%
Finansai ir teisė6%
Strategija, konsultavimas ir analizė6%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (15)
17darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
15skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-30)
128atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
109amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 128 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 927 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta17 · 100%
Lygis
Senior5 · 29%
Vidutinis lygis4 · 24%
Staff1 · 6%
Junior1 · 6%
Sritis
Vadovybė ir vadovai4 · 24%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 24%
Amatai, statyba ir gamyba3 · 18%
Personalas / HR / atranka2 · 12%
Apsauga ir saugos tarnybos2 · 12%
Finansai ir teisė1 · 6%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos17
Miestai
Phoenix8
Reno2
San Marcos2
Tulsa1
Harlingen1
Austin1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: CRAFT TRAINING MANAGERSeniorVadovybė ir vadovaibūtina kalba: ispanų kalba
Originalas: QUALITY TECHNICIAN - MECHANICALInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: PRECONSTRUCTION MANAGER Vadovybė ir vadovai
Originalas: DIRECTOR OF ELECTRICAL COMMISSIONINGStaffInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: TALENT ACQUISITION COORDINATORVidutinis lygisPersonalas / HR / atranka
Originalas: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: QUALITY SUPERINTENDENTSeniorAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: PROJECT ACCOUNTANTJuniorFinansai ir teisė
Originalas: LEARNING AND DEVELOPMENT SPECIALISTPersonalas / HR / atranka
Originalas: AI ENABLEMENT LEADSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: HSE SUPERINTENDENTApsauga ir saugos tarnybos
Originalas: FIELD ENGINEERInžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: FIELD ENGINEER - MISSION CRITICAL Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: COMPLETIONS MANAGERVidutinis lygisVadovybė ir vadovai
Originalas: COMPLETIONS MANAGERVidutinis lygisVadovybė ir vadovai
Originalas: LABORERVidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
Originalas: HSE TRAINING MANAGERSeniorApsauga ir saugos tarnybos
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 129, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 01:32 UTC, turinys: 1442663 B.