RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 3 min.
Lietuvių

← atgal

Nox Group

15 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos

Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 15)

Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika24%
Vadovybė ir vadovai24%
Amatai, statyba ir gamyba18%
Personalas / HR / atranka12%
Apsauga ir saugos tarnybos12%
Finansai ir teisė6%
Strategija, konsultavimas ir analizė6%
17darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
15skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-30)
128atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
109amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 128 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 927 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

112
122
011
026
039
048
059
0611
0722
0813
0922
1012

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta17 · 100%

Lygis

Senior5 · 29%
Vidutinis lygis4 · 24%
Staff1 · 6%
Junior1 · 6%

Sritis

Vadovybė ir vadovai4 · 24%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 24%
Amatai, statyba ir gamyba3 · 18%
Personalas / HR / atranka2 · 12%
Apsauga ir saugos tarnybos2 · 12%
Finansai ir teisė1 · 6%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 6%

Šalys

Jungtinės Valstijos17

Miestai

Phoenix8
Reno2
San Marcos2
Tulsa1
Harlingen1
Austin1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

CRAFT MOKYMŲ VADOVAS/-Ė

Originalas: CRAFT TRAINING MANAGER
Gamyba ir aparatinė įrangaReno, Nevada, United States
SeniorVadovybė ir vadovaibūtina kalba: ispanų kalba
prieš 1 dienąoriginalas ↗

KOKYBĖS VADOVAS/-Ė

Originalas: QUALITY SUPERINTENDENT
Gamyba ir aparatinė įrangaTulsa, Oklahoma, United States
SeniorAmatai, statyba ir gamyba
prieš 5 dienasoriginalas ↗

KOKYBĖS VADOVAS/-Ė

Originalas: QUALITY SUPERINTENDENT
Gamyba ir aparatinė įrangaHarlingen, Texas, United States
SeniorAmatai, statyba ir gamyba
prieš 9 dienasoriginalas ↗

Projekto buhalteris/-ė

Originalas: PROJECT ACCOUNTANT
Gamyba ir aparatinė įrangaPhoenix, Arizona, United States
JuniorFinansai ir teisė
prieš 10 dienųoriginalas ↗

AI diegimo vadovas/-ė

Originalas: AI ENABLEMENT LEAD
Gamyba ir aparatinė įrangaPhoenix, Arizona, United States
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
prieš 15 dienųoriginalas ↗

Lauko inžinierius/-ė

Originalas: FIELD ENGINEER
Gamyba ir aparatinė įrangaPhoenix, Arizona, United States
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
prieš 18 dienųoriginalas ↗

Darbininkas/-ė

Originalas: LABORER
Gamyba ir aparatinė įrangaReno, Nevada, United States
Vidutinis lygisAmatai, statyba ir gamyba
prieš 29 dienasoriginalas ↗

HSE MOKYMŲ VADOVAS/-Ė

Originalas: HSE TRAINING MANAGER
Gamyba ir aparatinė įrangaPhoenix, Arizona, United States
SeniorApsauga ir saugos tarnybos
prieš 29 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 129, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 01:32 UTC, turinys: 1442663 B.