RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta ką tik
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

NetBrain

7 atviros pozicijos60 % nuotoliniųJungtinės ValstijosJungtinė KaralystėVokietija

Verslo programinė įranga (SaaS)Ne technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)

Vadovybė ir vadovai30%
Pardavimai20%
Produktas ir dizainas20%
Finansai ir teisė10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Strategija, konsultavimas ir analizė10%
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.4 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
40atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
53amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
20%Europoje (2)
60%nuotoliniai
50%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 40 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 224 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
033
044
053
061
072
087
0911
109

Darbo vieta

Nuotolinis6 · 60%
Hibridinis3 · 30%
Darbo vieta nenurodyta1 · 10%

Lygis

Aukščiausioji vadovybė (C-Level)3 · 30%
Vidutinis lygis2 · 20%
Staff2 · 20%

Sritis

Vadovybė ir vadovai3 · 30%
Produktas ir dizainas2 · 20%
Pardavimai2 · 20%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 10%
Finansai ir teisė1 · 10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 10%

Šalys

Jungtinės Valstijos6
Jungtinė Karalystė1
Vokietija1
Kanada1
Indija1

Miestai

Toronto1
Hyderabad1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Chief Information Officer
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·United Kingdom | Remoteoriginalas ↗
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Chief Information Officer
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·Germany | Remoteoriginalas ↗
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Originalas: Chief Information Officer
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·United States | Remoteoriginalas ↗
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai

Product Manager 2

prieš 4 dienas
Originalas: Product Manager 2
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·Burlington, Massachusetts, United Statesoriginalas ↗
USD 95K–115K / metusVidutinis lygisProduktas ir dizainas

Product Manager

prieš 4 dienas
Originalas: Product Manager
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·Toronto, ON| Hybridoriginalas ↗
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Originalas: Strategic Account Executive (Florida)
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·United States | Remoteoriginalas ↗
USD 300K–330K / metusNuotolinisPardavimai
Originalas: Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·United States | Remoteoriginalas ↗
USD 160K–180K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Manager, Accounting
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·Burlington, MA | Hybridoriginalas ↗
USD 120K–140K / metusHibridinisStaffFinansai ir teisė
Originalas: Customer Success Manager, Networks
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·Hyderabad, India | Hybridoriginalas ↗
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Strategic Account Executive (Tennessee)
NetBrain·Verslo programinė įranga (SaaS)·United States | Remoteoriginalas ↗
USD 300K–330K / metusNuotolinisPardavimai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 20, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:26 UTC, turinys: 807483 B.