NetBrain
7 atviros pozicijos60 % nuotoliniųJungtinės ValstijosJungtinė KaralystėVokietija
Verslo programinė įranga (SaaS)Ne technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 7)
Vadovybė ir vadovai30%
Pardavimai20%
Produktas ir dizainas20%
Finansai ir teisė10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Strategija, konsultavimas ir analizė10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (7)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
5nauji, pastarosios 7 d.
7skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.4 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-23)
40atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
53amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
20%Europoje (2)
60%nuotoliniai
50%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 40 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 224 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis6 · 60%
Hibridinis3 · 30%
Darbo vieta nenurodyta1 · 10%
Lygis
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)3 · 30%
Vidutinis lygis2 · 20%
Staff2 · 20%
Sritis
Vadovybė ir vadovai3 · 30%
Produktas ir dizainas2 · 20%
Pardavimai2 · 20%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 10%
Finansai ir teisė1 · 10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos6
Jungtinė Karalystė1
Vokietija1
Kanada1
Indija1
Miestai
Toronto1
Hyderabad1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Informacijos vadovas/-ė
prieš 10 val.Originalas: Chief Information Officer
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Informacijos vadovas/-ė
prieš 10 val.Originalas: Chief Information Officer
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Informacijos vadovas/-ė
prieš 10 val.Originalas: Chief Information Officer
NuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
Product Manager 2
prieš 4 dienasOriginalas: Product Manager 2
USD 95K–115K / metusVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Product Manager
prieš 4 dienasOriginalas: Product Manager
HibridinisVidutinis lygisProduktas ir dizainas
Strateginis Account Executive (Florida)
prieš 8 dienasOriginalas: Strategic Account Executive (Florida)
USD 300K–330K / metusNuotolinisPardavimai
Originalas: Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
USD 160K–180K / metusNuotolinisStaffStrategija, konsultavimas ir analizė
Buhalterijos vadovas/-ė
prieš 9 dienasOriginalas: Manager, Accounting
USD 120K–140K / metusHibridinisStaffFinansai ir teisė
Customer Success Manager, tinklai
prieš 14 dienųOriginalas: Customer Success Manager, Networks
HibridinisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Strateginis Account Executive (Tennessee)
prieš 29 dienasOriginalas: Strategic Account Executive (Tennessee)
USD 300K–330K / metusNuotolinisPardavimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 20, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:26 UTC, turinys: 807483 B.