Mirum Pharmaceuticals
10 atvirų pozicijųJungtinės ValstijosŠveicarija
Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Vadovybė ir vadovai30%
Projektų ir programų valdymas20%
Pardavimai10%
Personalas / HR / atranka10%
Sveikatos priežiūra10%
Operacijos ir administravimas10%
Finansai ir teisė10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
71atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
51amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
10%Europoje (1)
0%nuotoliniai
70%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 71 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 193 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Hibridinis9 · 90%
Darbo vieta nenurodyta1 · 10%
Lygis
Staff7 · 70%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)2 · 20%
Senior1 · 10%
Sritis
Vadovybė ir vadovai3 · 30%
Projektų ir programų valdymas2 · 20%
Personalas / HR / atranka1 · 10%
Sveikatos priežiūra1 · 10%
Operacijos ir administravimas1 · 10%
Pardavimai1 · 10%
Finansai ir teisė1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Šveicarija1
Miestai
Foster City8
Zug1
Baltimore1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Vice President, Program Leadership (Launch Products)HibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai Originalas: Executive Vice President, Head of InternationalHibridinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai Originalas: Senior Manager, Program ManagementUSD 180K–200K / metusHibridinisStaffProjektų ir programų valdymas Originalas: Senior Director, HR Business PartnerUSD 270K–290K / metusHibridinisStaffPersonalas / HR / atranka Originalas: Director, Regulatory Project ManagementUSD 230K–250K / metusHibridinisStaffProjektų ir programų valdymas Originalas: Director, Clinical PharmacologyUSD 230K–250K / metusHibridinisStaffSveikatos priežiūra Originalas: Associate Director, Commercial OperationsHibridinisStaffOperacijos ir administravimas Originalas: Therapeutic Account Manager, Liver - BaltimoreUSD 180K–200K / metusSeniorPardavimai Originalas: Senior Director, Regulatory AffairsUSD 280K–310K / metusHibridinisStaffFinansai ir teisė Originalas: Senior Director, Shared ServicesUSD 280K–300K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 22, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:25 UTC, turinys: 929476 B.