MG Properties
21 atvira pozicijaJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 21)
Pardavimai43%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika33%
Rinkodara ir komunikacija10%
Amatai, statyba ir gamyba5%
Kita10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (21)
21darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
21skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-01)
41atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
26amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
67%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 41 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 135 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta21 · 100%
Sritis
Pardavimai9 · 43%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika7 · 33%
Rinkodara ir komunikacija2 · 10%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 5%
Šalys
Jungtinės Valstijos21
Miestai
Portland2
Denver2
Happy Valley1
Murrieta1
Kirkland1
Elk Grove1
Chandler1
Anaheim1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Leasing Consultant- Russellville Commons- Senior
- Pardavimai
Originalas: Leasing Consultant- Riverwalk at Happy Valley- Senior
- Pardavimai
Originalas: Porter - Mitchell Place- USD 21–22 / valandą
- Senior
Originalas: Maintenance Technician - The Bower Apartments- USD 27–28 / valandą
- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Leasing Consultant - Bella Vista at Elk Grove Apartments- USD 22–24 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Lead Maintenance Technician- Biscayne Bay- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Leasing Consultant - 3300 Tamarac- USD 22–23 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Leasing Consultant - Core Apartments- USD 23–25 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Community Manager- Tupelo Alley- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Part Time Resident Services Coordinator - San Diego- USD 23 / valandą
- Senior
Originalas: Community Manager - Artesia Apartments- USD 83K–85K / mėnesį
- Senior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Maintenance Technician - The Herald- USD 25–26 / valandą
- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Technician - Valdok Apartments- USD 28–34 / valandą
- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Senior Leasing Consultant - East Bay- USD 25–26 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Leasing Consultant - Neon Local- USD 22–24 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Leasing Consultant - Marc San Marcos- USD 22–24 / valandą
- Senior
- Pardavimai
Originalas: Leasing Consultant - Marina Village- Senior
- Pardavimai
Originalas: Maintenance Technician - Bristol at Sunset- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Technician- Reserve at Spring Creek- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Senior Maintenance Supervisor - Carillon/Enclave- USD 38–42 / valandą
- Senior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Technician - The District Apartments- USD 23–25 / valandą
- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 23, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 05:24 UTC, turinys: 250291 B.