Fortis Fire & Safety
14 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Kibernetinis saugumasNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 7 % (pozicijų: 14)
Amatai, statyba ir gamyba43%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika21%
Pardavimai14%
Finansai ir teisė7%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas7%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)7%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (14)
14darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
14skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-20)
47atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
43amžiaus mediana, d.
7%IT (1)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 47 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 170 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta14 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis7 · 50%
Junior2 · 14%
Senior1 · 7%
Sritis
Amatai, statyba ir gamyba6 · 43%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika3 · 21%
Pardavimai2 · 14%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)1 · 7%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas1 · 7%
Finansai ir teisė1 · 7%
Šalys
Jungtinės Valstijos14
Miestai
Boynton Beach4
Sarasota2
Orange2
Clearwater2
Tallahassee1
Coral Springs1
Miami1
Fort Myers1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Low Voltage Service Technician (Security & Fire Alarm)- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Fire Alarm Programmer- Programinės įrangos kūrimas (bendrai)
Originalas: Fire Alarm Construction Technician- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Account Executive (Fire Alarm)- Vidutinis lygis
- Pardavimai
Originalas: Fire Alarm & Sprinkler Inspector - Level II- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
- būtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Senior Fire and Security Service Technician- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Fire Sprinkler Fitter - Construction- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Customer Service Representative- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Alarm and Security Installer- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Account Executive (Commercial Security Systems)- Pardavimai
Originalas: Inspections Billing Coordinator- Junior
- Finansai ir teisė
Originalas: Fire Alarm Inspector / Apprentice Water-Based Inspector- Junior
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Fire Systems Inspector (Fire Alarm & Fire Sprinkler)- Amatai, statyba ir gamyba
- būtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Fire Alarm Inspector- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 232, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 14:15 UTC, turinys: 1214412 B.