RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 3 min.
Lietuvių
Prisijungti
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← atgal

Linqia

15 atvirų pozicijų5 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKolumbija

Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 13 % (pozicijų: 15)

Rinkodara ir komunikacija26%
Kūryba, medija ir tekstai21%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas16%
Personalas / HR / atranka10%
Projektų ir programų valdymas10%
Backend kūrimas5%
Full-stack kūrimas5%
Strategija, konsultavimas ir analizė5%
19darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
15skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.3 skelb.)
11paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-12)
22atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
11amžiaus mediana, d.
11%IT (2)
0%Europoje (0)
5%nuotoliniai
0%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 22 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 120 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
063
070
080
090
1019

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta18 · 95%
Nuotolinis1 · 5%

Lygis

Senior10 · 53%
Vidutinis lygis5 · 26%
Junior3 · 16%

Sritis

Rinkodara ir komunikacija5 · 26%
Kūryba, medija ir tekstai4 · 21%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas3 · 16%
Projektų ir programų valdymas2 · 11%
Personalas / HR / atranka2 · 11%
Full-stack kūrimas1 · 5%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Backend kūrimas1 · 5%

Šalys

Jungtinės Valstijos16
Kolumbija3

Miestai

San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Senior Creative Strategist
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Creative Strategist
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·New York, New York, United Statesoriginalas ↗
SeniorKūryba, medija ir tekstai

Project Manager

prieš 1 dieną
Originalas: Project Manager
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas

Programų vadovas/-ė

prieš 2 dienas
Originalas: Program Manager
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
Originalas: Paid Media and Measurement Strategist, Influencer Marketing
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
Vidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Originalas: Recruiting Coordinator
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
JuniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Influencer Marketing Talent Associate
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
JuniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Influencer Marketing Campaign Associate
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
JuniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Creative Coordinator
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·Bogotá, Bogotá, Colombiaoriginalas ↗
Kūryba, medija ir tekstai
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·New York, New York, United Statesoriginalas ↗
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·Chicago, Illinois, United Statesoriginalas ↗
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sr. GTM Recruiter
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
SeniorPersonalas / HR / atranka
Originalas: Senior Influencer Marketing Campaign Associate
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·San Francisco, California, United Statesoriginalas ↗
SeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Influencer Marketing Campaign Associate
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·Chicago, Illinois, United Statesoriginalas ↗
SeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Fullstack Engineer (work from home in Medellin, Colombia)
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaoriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisFull-stack kūrimasJavaScriptPythonSQL
Originalas: Creative Strategy Manager
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·New York, New York, United Statesoriginalas ↗
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Client Strategy Lead
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·New York, New York, United Statesoriginalas ↗
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Backend Engineer (Python and SQL)
Linqia·Medija, pramogos ir reklama·Bogotá, Bogotá, Colombia; Medellín, Antioquia, Colombiaoriginalas ↗
Vidutinis lygisBackend kūrimasPythonSQL

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 102, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 14:15 UTC, turinys: 177393 B.