Linqia
15 atvirų pozicijų5 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKolumbija
Medija, pramogos ir reklamaNe technologijų įmonė su IT komandaIT dalis 13 % (pozicijų: 15)
Rinkodara ir komunikacija26%
Kūryba, medija ir tekstai21%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas16%
Personalas / HR / atranka10%
Projektų ir programų valdymas10%
Backend kūrimas5%
Full-stack kūrimas5%
Strategija, konsultavimas ir analizė5%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (15)
19darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
15skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.3 skelb.)
11paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-12)
22atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
11amžiaus mediana, d.
11%IT (2)
0%Europoje (0)
5%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 22 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 120 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta18 · 95%
Nuotolinis1 · 5%
Lygis
Senior10 · 53%
Vidutinis lygis5 · 26%
Junior3 · 16%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija5 · 26%
Kūryba, medija ir tekstai4 · 21%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas3 · 16%
Projektų ir programų valdymas2 · 11%
Personalas / HR / atranka2 · 11%
Full-stack kūrimas1 · 5%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Backend kūrimas1 · 5%
Šalys
Jungtinės Valstijos16
Kolumbija3
Miestai
San Francisco10
New York City4
Bogotá3
Chicago2
Medellín2
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Senior kūrybos strategas/-ė
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Creative Strategist
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Senior kūrybos strategas/-ė
prieš 1 dienąOriginalas: Senior Creative Strategist
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Programų vadovas/-ė
prieš 2 dienasOriginalas: Program Manager
Vidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
Originalas: Paid Media and Measurement Strategist, Influencer Marketing
Vidutinis lygisRinkodara ir komunikacija
Įdarbinimo koordinatorius/-ė
prieš 10 dienųOriginalas: Recruiting Coordinator
JuniorPersonalas / HR / atranka
Įtakėtojų Marketing talentų darbuotojas/-a
prieš 11 dienųOriginalas: Influencer Marketing Talent Associate
JuniorRinkodara ir komunikacija
Influencerių Marketing kampanijų darbuotojas/-a
prieš 11 dienųOriginalas: Influencer Marketing Campaign Associate
JuniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Sr. Strategic Accounts Manager (Client Services)
SeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Sr. GTM personalo atrankos specialistas/-ė
prieš 11 dienųOriginalas: Sr. GTM Recruiter
SeniorPersonalas / HR / atranka
Senior influencerių rinkodaros kampanijų darbuotojas/-a
prieš 11 dienųOriginalas: Senior Influencer Marketing Campaign Associate
SeniorRinkodara ir komunikacija
Senior influencerių rinkodaros kampanijų darbuotojas/-a
prieš 11 dienųOriginalas: Senior Influencer Marketing Campaign Associate
SeniorRinkodara ir komunikacija
Originalas: Fullstack Engineer (work from home in Medellin, Colombia)
NuotolinisVidutinis lygisFull-stack kūrimasJavaScriptPythonSQL
Kūrybinės strategijos vadovas/-ė
prieš 11 dienųOriginalas: Creative Strategy Manager
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Klientų strategijos vadovas/-ė
prieš 11 dienųOriginalas: Client Strategy Lead
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Backend Engineer (Python ir SQL)
prieš 11 dienųOriginalas: Backend Engineer (Python and SQL)
Vidutinis lygisBackend kūrimasPythonSQL
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 102, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 14:15 UTC, turinys: 177393 B.