Kardigan
9 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Sveikatos priežiūra33%
Mokslas ir tyrimai33%
Vadovybė ir vadovai22%
Projektų ir programų valdymas11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-06)
27atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
44amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 27 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 125 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta8 · 89%
Hibridinis1 · 11%
Lygis
Staff6 · 67%
Senior2 · 22%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 11%
Sritis
Mokslas ir tyrimai3 · 33%
Sveikatos priežiūra3 · 33%
Vadovybė ir vadovai2 · 22%
Projektų ir programų valdymas1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
Princeton7
Chicago1
South San Francisco1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Vice President, Global Program Head- USD 312K–373K / metus
- Aukščiausioji vadovybė (C-Level)
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Director, PV Scientist- USD 204K–250K / metus
- Staff
- Mokslas ir tyrimai
Originalas: Contracts Manager (Prolaio) - USD 100K–130K / metus
- Hibridinis
- Senior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Executive Director, Global Program Manager- USD 275K–350K / metus
- Staff
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Director, Clinical Quality Lead- USD 194K–253K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Director, Biostatistics - USD 257K–335K / metus
- Staff
- Mokslas ir tyrimai
Originalas: Senior Director, Clinical Operations Program Lead- USD 247K–322K / metus
- Staff
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Contracts Manager, Clinical Agreements- USD 153K–199K / metus
- Senior
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Senior Director, Head of Statistical Programming- USD 248K–323K / metus
- Staff
- Mokslas ir tyrimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 22, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 23:23 UTC, turinys: 774119 B.