HELP
10 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Gamyba ir aparatinė įrangaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika60%
Amatai, statyba ir gamyba20%
Pardavimai10%
Personalas / HR / atranka10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
9nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
11atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
3amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 11 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 264 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta10 · 100%
Lygis
Senior3 · 30%
Vidutinis lygis3 · 30%
Junior2 · 20%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika6 · 60%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 20%
Pardavimai1 · 10%
Personalas / HR / atranka1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos10
Miestai
Cincinnati4
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: PSI Technician USD 16 / valandąInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Inside Sales RepresentativeUSD 22 / valandąJuniorPardavimai Originalas: Drywall Install ApprenticeUSD 18–25 / valandąJuniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Electrical ManagerUSD 80K–125K / metusSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: HVAC Install Lead TechnicianUSD 22–26 / valandąSeniorInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: HVAC Service TechnicianUSD 20–25 / valandąVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Plumbing Service TechnicianUSD 20–25 / valandąVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Garage Service InspectorUSD 18–22 / valandąAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Plumbing Install TechnicianUSD 22–28 / valandąVidutinis lygisInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Area Human Resources GeneralistUSD 65K–80K / metusSeniorPersonalas / HR / atranka Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 75, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 23:34 UTC, turinys: 136549 B.