GT'S Living Foods
10 atvirų pozicijųJungtinės Valstijos
Aviacija, kosmosas ir gynybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 10)
Rinkodara ir komunikacija30%
Amatai, statyba ir gamyba20%
Vairavimas ir transportas20%
Sveikatos priežiūra10%
Finansai ir teisė10%
Apsauga ir saugos tarnybos10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (10)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
4nauji, pastarosios 7 d.
10skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
2paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-22)
29atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
39amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 29 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1351 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta10 · 100%
Lygis
Junior4 · 40%
Vidutinis lygis2 · 20%
Senior1 · 10%
Staff1 · 10%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija3 · 30%
Vairavimas ir transportas2 · 20%
Amatai, statyba ir gamyba2 · 20%
Sveikatos priežiūra1 · 10%
Apsauga ir saugos tarnybos1 · 10%
Finansai ir teisė1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
Los Angeles6
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Field Marketing Manager (Portland/Seattle)- USD 75K–85K / metus
- Vidutinis lygis
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Food Laboratory Technician (Temporary)- USD 18–20 / valandą
- Sveikatos priežiūra
Originalas: Stand-Up Forklift Operator (12pm-8:30pm)- USD 21,5–23,5 / valandą
- Junior
- Vairavimas ir transportas
Originalas: Sit-Down Forklift Operator (1:30pm-10:00pm)- USD 20 / valandą
- Junior
- Vairavimas ir transportas
Originalas: Sr. Safety Specialist- USD 74K–100K / metus
- Senior
- Apsauga ir saugos tarnybos
- būtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Maintenance Mechanic II (Graveyard)- USD 35,8–40 / valandą
- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Associate Social Media Manager- USD 80K–95K / metus
- Junior
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: HVAC Maintenance Tech- USD 33 / valandą
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Controller- USD 200K–250K / metus
- Junior
- Finansai ir teisė
Originalas: Director of Brand Management- USD 180K–220K / metus
- Staff
- Rinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 130, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-27 17:30 UTC, turinys: 538688 B.