Fairstead ESC LLC
9 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Rinkodara ir komunikacija33%
Amatai, statyba ir gamyba22%
Personalas / HR / atranka11%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika11%
Vadovybė ir vadovai6%
Kita17%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
18darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-16)
129atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
88amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
33%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 129 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 509 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta18 · 100%
Lygis
Senior1 · 6%
Junior1 · 6%
Sritis
Rinkodara ir komunikacija6 · 33%
Amatai, statyba ir gamyba4 · 22%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika2 · 11%
Personalas / HR / atranka2 · 11%
Vadovybė ir vadovai1 · 6%
Šalys
Jungtinės Valstijos18
Miestai
New York City3
Oklahoma City2
Houston1
Gaithersburg1
Dothan1
Euclid1
Hermitage1
Covington1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Assistant Community Manager - Affordable Housing- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Community Manager - Affordable Housing - Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Apartment Maintenance Manager- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Apartment Maintenance Technician- USD 23–25 / valandą
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Apartment Maintenance Technician- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Senior Regional Manager - Affordable Housing- Senior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Porter - Affordable Housing Originalas: Apartment Maintenance Manager- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Apartment Maintenance Manager- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Apartment Maintenance Manager - USD 27–29 / valandą
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Talent Acquisition Associate- USD 70K–85K / metus
- Junior
- Personalas / HR / atranka
- būtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Talent Acquisition Partner - USD 105K–115K / metus
- Personalas / HR / atranka
Originalas: Community Manager - Affordable Housing- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Community Manager - Affordable Housing- USD 72K–75K / metus
- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Community Manager - Affordable Housing- Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Assistant Community Manager - Affordable Housing- Rinkodara ir komunikacija
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 24, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 11:25 UTC, turinys: 5391103 B.