PATH (People Assisting the Homeless)
26 atviros pozicijos
Viešasis sektorius, švietimas ir ne pelno organizacijosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 26)
Slauga ir socialinė globa31%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas27%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas12%
Vadovybė ir vadovai8%
Operacijos ir administravimas4%
Amatai, statyba ir gamyba4%
Kita15%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (26)
26darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
14nauji, pastarosios 7 d.
26skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
8paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-19)
90atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
60amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 90 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 272 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta26 · 100%
Lygis
Junior18 · 69%
Staff1 · 4%
Sritis
Slauga ir socialinė globa8 · 31%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas7 · 27%
Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas3 · 12%
Vadovybė ir vadovai2 · 8%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 4%
Operacijos ir administravimas1 · 4%
Šalys
duomenų nėra
Miestai
duomenų nėra
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Case Manager - Palomar Point PSH (JR 5886)- USD 23–29 / valandą
- Junior
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Case Manager - Hollywood Inn Express South (5883)- USD 23,94–29,13 / valandą
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: CalAIM ECM Care Manager (JR 5881)- USD 28,58–34,84 / valandą
- Junior
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: CalAIM Community Support Case Manager - Housing Navigation (JR 5882)- USD 28,58–34,84 / valandą
- Junior
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Case Manager - Villas at Gower (5879)- USD 23,94–29,13 / valandą
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Part-Time Safety Support Associate - YWCA - (JR 5865)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Residential Coordinator - Fontaine Inn (JR 5868)- USD 27,44–32,63 / valandą
- Junior
Originalas: Safety Support Associate - Luxury Inn (JR 5873)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Outreach Case Manager (5880)- USD 23,94–29,13 / valandą
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Metro Line Outreach Case Manager - (5875)- USD 24,78–30,2 / valandą
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Metro Line Substance Use Specialist Weekends- (5874)- USD 24,78–30,2 / valandą
Originalas: PT Safety Support Associate - Hollywood Inn Express South (5876)- USD 21,71–26,36 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: FT Cook - (5877)- USD 21,71–26,36 / valandą
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: Case Manager - CalAIM Community Supports (JR 5612)- USD 23–29 / valandą
- Junior
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: Associate Director of Programs - (5878)- USD 77,8K–95,6K / metus
- Staff
- Vadovybė ir vadovai
Originalas: Residential Coordinator - Bristol Hotel (JR 5863)- USD 27,44–32,63 / valandą
- Junior
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Originalas: PT Safety Support Associate - Hollywood Inn Express LAX (5867)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: PT Safety Support Associate - ABC Long Beach (5866)- USD 21,71–26,36 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Maintenance Associate - Bridges at Kraemer (JR 5872)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Amatai, statyba ir gamyba
- būtina kalba: ispanų kalba
Originalas: Metro Line Outreach Case Manager - (5862)- USD 25,52–31,11 / valandą
- Slauga ir socialinė globa
Originalas: ICMS LCSW Program Clinician - Special Programs (JR 5858)- USD 38,52–47,36 / valandą
- Junior
Originalas: OC - Safety Support Associate [SWING SHIFT] (JR 5646)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: CalAIM Program Administrator (JR 5850)- USD 25,52–31,11 / valandą
- Junior
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Employment Specialist - Time Limited Subsidy (JR 5847)- USD 23,94–29,13 / valandą
- Junior
Originalas: Safety Support Associate, Overnight Shift - Bridges at Kraemer (JR 5588)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Cook - Bridges at Kraemer (JR 5586)- USD 22,36–27,15 / valandą
- Junior
- Maitinimas, apgyvendinimas ir valymas
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 362, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 03:28 UTC, turinys: 1861178 B.