Cottonwood Residential
22 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Nekilnojamasis turtas, statyba ir proptechNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 22)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika41%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas27%
Amatai, statyba ir gamyba23%
Operacijos ir administravimas4%
Vadovybė ir vadovai4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (22)
22darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
6nauji, pastarosios 7 d.
22skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-15)
35atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
21amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
0%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 35 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 137 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta22 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis6 · 27%
Junior1 · 5%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika9 · 41%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas6 · 27%
Amatai, statyba ir gamyba5 · 23%
Operacijos ir administravimas1 · 5%
Vadovybė ir vadovai1 · 5%
Šalys
Jungtinės Valstijos22
Miestai
Millcreek4
Salt Lake City3
Fairfield2
Nashville2
Yuma1
Greensboro1
Portland1
Plano1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Maintenance Technician at Timber Hollow Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Technician at Sugarmont Apartments & Townhomes- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Supervisor at Camelot Apartments - Temporary Position- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Technician at Park at Midtown Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Technician at Scott Mountain by the Brook Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Supervisor at Cottonwood Apartments- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Assistant Property Manager at Cottonwood Ridgeview Apartments- Vidutinis lygis
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Maintenance Technician I at Stonebriar of Frisco Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Customer Experience Specialist at Cottonwood Highland and The Richmond Apartments- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Maintenance Technician I at The Melrose Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Groundskeeper at Cason Estates Apartments- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Technician I at Cottonwood Highland Apartments- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Customer Experience Specialist at Cottonwood Lighthouse Point Apartments- Junior
- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Groundskeeper at The Melrose Apartments- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Maintenance Technician II at Cottonwood Reserve Apartments- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Customer Experience Specialist at Sugarmont Apartments & Townhomes- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Maintenance Technician II at Toscana at Valley Ridge Apartments- Vidutinis lygis
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Maintenance Supervisor at Lake St. James Apartments- Vidutinis lygis
- Amatai, statyba ir gamyba
Originalas: Customer Experience Specialist at The Richmond Apartments- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Experience Specialist at Timber Hollow Apartments- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Customer Experience Specialist at The Regatta Apartments- Klientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Property Manager at Fox Point in Old Farm Apartments- Vidutinis lygis
- Vadovybė ir vadovai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 294, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 16:56 UTC, turinys: 289411 B.