Blue Moon Metals
11 atvirų pozicijųJungtinės ValstijosKanada
Sektorius nežinomasNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 11)
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika33%
Mokslas ir tyrimai25%
Projektų ir programų valdymas17%
Personalas / HR / atranka8%
Operacijos ir administravimas8%
Apsauga ir saugos tarnybos8%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (11)
12darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
1nauji, pastarosios 7 d.
11skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-07)
37atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
39amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
8%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 37 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 186 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta12 · 100%
Lygis
Senior5 · 42%
Junior1 · 8%
Sritis
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika4 · 33%
Mokslas ir tyrimai3 · 25%
Projektų ir programų valdymas2 · 17%
Operacijos ir administravimas1 · 8%
Personalas / HR / atranka1 · 8%
Apsauga ir saugos tarnybos1 · 8%
Šalys
Jungtinės Valstijos11
Kanada1
Miestai
duomenų nėra
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Junior Exploration Geologist, Springer- Junior
- Mokslas ir tyrimai
Originalas: Project Geologist, Blue Moon- Senior
- Mokslas ir tyrimai
Originalas: Assistant Corporate Secretary- Senior
- Operacijos ir administravimas
Originalas: Hydrogeology & Geochemistry Baseline Program Coordinator, Springer Tungsten Mine & Mill- Senior
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Human Resources Generalist - Imlay, NV- USD 60K–90K / metus
- Personalas / HR / atranka
Originalas: Geologic Technician / Core Cutter- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Underground Mine Engineer, Apex- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Coordinator, Land Tenure & Environment, US Special Projects- Senior
- Projektų ir programų valdymas
Originalas: Exploration Geologist, Springer Site Originalas: Senior Mine Engineer- Senior
- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Originalas: Security Guard, Springer- Apsauga ir saugos tarnybos
Originalas: Geologic Technician / Core Cutter- Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 23, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-26 05:22 UTC, turinys: 644876 B.