Xaira Therapeutics
9 atviros pozicijosJungtinės Valstijos
Biotechnologijos, farmacija ir medicinos prietaisaiNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Mokslas ir tyrimai33%
Sveikatos priežiūra22%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika22%
Finansai ir teisė11%
Amatai, statyba ir gamyba11%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
9darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1 skelb.)
3paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
31atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
58amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
0%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 31 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 365 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta7 · 78%
Darbo vietoje2 · 22%
Lygis
Senior4 · 44%
Staff3 · 33%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 11%
Sritis
Mokslas ir tyrimai3 · 33%
Inžinerija (ne programinė įranga) ir technika2 · 22%
Sveikatos priežiūra2 · 22%
Amatai, statyba ir gamyba1 · 11%
Finansai ir teisė1 · 11%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Miestai
South San Francisco9
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Senior Associate Scientist, High Throughput Protein ProductionUSD 101K–126K / metusSeniorAmatai, statyba ir gamyba Originalas: Senior Scientist Single Cell Assay and Technology DevelopmentUSD 136K–170K / metusSeniorMokslas ir tyrimai Originalas: Robotics Systems & Simulation EngineerUSD 150K–185K / metusInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Originalas: Principal Scientist, Target Discovery & Portfolio StrategyUSD 164K–205K / metusStaffFinansai ir teisė Originalas: Senior Scientist, Antibody CharacterizationUSD 136K–170K / metusSeniorMokslas ir tyrimai Originalas: Senior Project Manager, Biologics R&D - Early Pipeline ProgramsUSD 148K–185K / metusDarbo vietojeSeniorMokslas ir tyrimai Originalas: Vice President, Clinical Development, OncologyUSD 350K–407K / metusAukščiausioji vadovybė (C-Level)Sveikatos priežiūra Originalas: Senior Director, Clinical OperationsUSD 250K–311K / metusStaffSveikatos priežiūra Originalas: Principal Scientist, Protein EngineeringUSD 164K–205K / metusDarbo vietojeStaffInžinerija (ne programinė įranga) ir technika Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 24, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-25 11:22 UTC, turinys: 282188 B.