Wrike
8 atviros pozicijos55 % nuotoliniųKiprasČekijaEstija
Verslo programinė įranga (SaaS)Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 25 % (pozicijų: 8)
Produktas ir dizainas35%
Vadovybė ir vadovai25%
IT sauga10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
Pardavimai5%
Strategija, konsultavimas ir analizė5%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (8)
20darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
11nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2.5 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
66atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
105amžiaus mediana, d.
20%IT (4)
90%Europoje (18)
55%nuotoliniai
5%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 66 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1450 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis11 · 55%
Hibridinis9 · 45%
Lygis
Senior11 · 55%
Staff5 · 25%
Sritis
Produktas ir dizainas7 · 35%
Vadovybė ir vadovai5 · 25%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas2 · 10%
IT sauga2 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)2 · 10%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Pardavimai1 · 5%
Šalys
Kipras5
Čekija4
Estija3
Japonija1
Prancūzija1
Portugalija1
Ispanija1
Lietuva1
Miestai
Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Solutions Consultant
prieš 1 dienąHibridinisStrategija, konsultavimas ir analizė
Lead tapatybės ir prieigos valdymo specialistas/-ė
prieš 1 dienąOriginalas: Lead Identity & Access Management Specialist
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Lead tapatybės ir prieigos valdymo specialistas/-ė
prieš 1 dienąOriginalas: Lead Identity & Access Management Specialist
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Senior Product Manager, AI platforma ir ekosistema
prieš 2 dienasOriginalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Strategic Account Executive 8
prieš 3 dienasUSD 255K–300K / metusNuotolinistik JAVPardavimai
Customer Success Manager
prieš 16 dienųOriginalas: Customer Success Manager
HibridinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Customer Success Manager
prieš 17 dienųOriginalas: Customer Success Manager
NuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Senior vadovas/-ė, konkurencinė žvalgyba ir pozicionavimas
prieš 23 dienasOriginalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Senior vadovas/-ė, konkurencinė žvalgyba ir pozicionavimas
prieš 23 dienasOriginalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Senior vadovas/-ė, konkurencinė žvalgyba ir pozicionavimas
prieš 23 dienasOriginalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
NuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Business Systems Security Analyst
prieš 25 dienasNuotolinisIT sauga
Business Systems Security Analyst
prieš 25 dienasHibridinisIT sauga
Software Engineering Manager
prieš 28 dienasOriginalas: Software Engineering Manager
HibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)
Software Engineering Manager
prieš 28 dienasOriginalas: Software Engineering Manager
HibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 157, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:47 UTC, turinys: 1092599 B.