RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 21 min.
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

Wrike

8 atviros pozicijos55 % nuotoliniųKiprasČekijaEstija

Verslo programinė įranga (SaaS)Programinės įrangos produktų įmonėIT dalis 25 % (pozicijų: 8)

Produktas ir dizainas35%
Vadovybė ir vadovai25%
IT sauga10%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)10%
Pardavimai5%
Strategija, konsultavimas ir analizė5%
20darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
11nauji, pastarosios 7 d.
8skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2.5 skelb.)
7paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-21)
66atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
105amžiaus mediana, d.
20%IT (4)
90%Europoje (18)
55%nuotoliniai
5%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 66 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1450 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
120
013
024
030
040
054
069
077
083
0911
1013

Darbo vieta

Nuotolinis11 · 55%
Hibridinis9 · 45%

Lygis

Senior11 · 55%
Staff5 · 25%

Sritis

Produktas ir dizainas7 · 35%
Vadovybė ir vadovai5 · 25%
Klientų sėkmė ir aptarnavimas2 · 10%
IT sauga2 · 10%
Programinės įrangos kūrimas (bendrai)2 · 10%
Strategija, konsultavimas ir analizė1 · 5%
Pardavimai1 · 5%

Šalys

Kipras5
Čekija4
Estija3
Japonija1
Prancūzija1
Portugalija1
Ispanija1
Lietuva1

Miestai

Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Solutions Consultant

prieš 1 dieną
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Tokyooriginalas ↗
HibridinisStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Lead Identity & Access Management Specialist
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Rennesoriginalas ↗
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Lead Identity & Access Management Specialist
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Pragueoriginalas ↗
HibridinisSeniorVadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Portugal - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Spain - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Lithuania - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Poland - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Estonia - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Cyprus - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Originalas: Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Czech Republic - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorProduktas ir dizainas
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·US - Remoteoriginalas ↗
USD 255K–300K / metusNuotolinistik JAVPardavimai

Customer Success Manager

prieš 16 dienų
Originalas: Customer Success Manager
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Nicosiaoriginalas ↗
HibridinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas

Customer Success Manager

prieš 17 dienų
Originalas: Customer Success Manager
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Estonia - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
Originalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Nicosiaoriginalas ↗
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Pragueoriginalas ↗
HibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Ireland - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Estonia - Remoteoriginalas ↗
NuotolinisIT sauga
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Nicosiaoriginalas ↗
HibridinisIT sauga
Originalas: Software Engineering Manager
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Pragueoriginalas ↗
HibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)
Originalas: Software Engineering Manager
Wrike·Verslo programinė įranga (SaaS)·Nicosiaoriginalas ↗
HibridinisStaffPrograminės įrangos kūrimas (bendrai)

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 157, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:47 UTC, turinys: 1092599 B.