RoleFalconVisi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 7 min.
Lietuvių
Prisijungti

← atgal

WITHIN

12 atvirų pozicijų12 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKolumbijaMeksika

E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 12)

Vadovybė ir vadovai38%
Rinkodara ir komunikacija21%
Kūryba, medija ir tekstai17%
Strategija, konsultavimas ir analizė12%
Pardavimai8%
Operacijos ir administravimas4%
24darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
12skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2 skelb.)
10paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-06)
82atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
175amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
4%Europoje (1)
12%nuotoliniai
33%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 82 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1151 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

111
120
015
024
030
040
052
064
072
082
098
1024

Darbo vieta

Darbo vieta nenurodyta17 · 71%
Hibridinis4 · 17%
Nuotolinis3 · 12%

Lygis

Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Vidutinis lygis1 · 4%

Sritis

Vadovybė ir vadovai9 · 38%
Rinkodara ir komunikacija5 · 21%
Kūryba, medija ir tekstai4 · 17%
Strategija, konsultavimas ir analizė3 · 12%
Pardavimai2 · 8%
Operacijos ir administravimas1 · 4%

Šalys

Jungtinės Valstijos9
Kolumbija7
Meksika7
Vokietija1
Jungtinė Karalystė1

Miestai

Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Originalas: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York Cityoriginalas ↗
Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Operations Associate
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogotá, Bogota D.C., Colombiaoriginalas ↗
HibridinisJuniorOperacijos ir administravimas
Originalas: Senior Creative Lead
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Dallas-Fort Worth, Texasoriginalas ↗
USD 1–95K / metusSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Dallas-Fort Worth, Texasoriginalas ↗
USD 1–95K / metusStaffVadovybė ir vadovai

Google Ad Manager

prieš 7 dienas
Originalas: Google Ad Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Dallas-Fort Worth, Texasoriginalas ↗
USD 1–95K / metusVadovybė ir vadovai
Originalas: Digital Associate Director
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Dallas-Fort Worth, Texasoriginalas ↗
USD 62,4K–220K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Pitch Deck Designer - Freelance
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
NuotolinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: AI Creative Specialist - Freelance
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Colombiaoriginalas ↗
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: AI Creative Specialist - Freelance
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
Originalas: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico Cityoriginalas ↗
Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Community Manager (Freelancer)
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogota, Colombiaoriginalas ↗
Rinkodara ir komunikacija
Originalas: Paid Media Director - Europe
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·London, Berlinoriginalas ↗
StaffRinkodara ir komunikacija
Originalas: Telehealth Paid Media Director
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York Cityoriginalas ↗
USD 63,9K–135K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Originalas: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogota, Colombiaoriginalas ↗
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Senior Programmatic Strategist
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Originalas: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
StaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York Cityoriginalas ↗
USD 3–120K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Originalas: Google Ad Senior Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogota, Colombiaoriginalas ↗
StaffVadovybė ir vadovai

Google Ad Manager

prieš 17 dienų
Originalas: Google Ad Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Mexico City, Mexicooriginalas ↗
Vadovybė ir vadovai

Google Ad Manager

prieš 17 dienų
Originalas: Google Ad Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York Cityoriginalas ↗
USD 3–120K / metusVadovybė ir vadovai

Google Ad Manager

prieš 17 dienų
Originalas: Google Ad Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogota, Colombiaoriginalas ↗
Vadovybė ir vadovai

Kūrybos Account Manager

prieš 18 dienų
Originalas: Creative Account Manager
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·Bogota, Colombiaoriginalas ↗
Pardavimai
Originalas: Creative Account Manager - NYC
WITHIN·E. prekyba ir mažmeninė prekyba·New York City, New Yorkoriginalas ↗
USD 62,4K–110K / metusHibridinisPardavimai

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 16, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:15 UTC, turinys: 1297347 B.