WITHIN
12 atvirų pozicijų12 % nuotoliniųJungtinės ValstijosKolumbijaMeksika
E. prekyba ir mažmeninė prekybaNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 12)
Vadovybė ir vadovai38%
Rinkodara ir komunikacija21%
Kūryba, medija ir tekstai17%
Strategija, konsultavimas ir analizė12%
Pardavimai8%
Operacijos ir administravimas4%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (12)
24darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
3nauji, pastarosios 7 d.
12skirtingos pozicijos (kiekviena – po 2 skelb.)
10paskelbta aktyviausią dieną (2026-10-06)
82atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
175amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
4%Europoje (1)
12%nuotoliniai
33%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 82 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 1151 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Darbo vieta nenurodyta17 · 71%
Hibridinis4 · 17%
Nuotolinis3 · 12%
Lygis
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Vidutinis lygis1 · 4%
Sritis
Vadovybė ir vadovai9 · 38%
Rinkodara ir komunikacija5 · 21%
Kūryba, medija ir tekstai4 · 17%
Strategija, konsultavimas ir analizė3 · 12%
Pardavimai2 · 8%
Operacijos ir administravimas1 · 4%
Šalys
Jungtinės Valstijos9
Kolumbija7
Meksika7
Vokietija1
Jungtinė Karalystė1
Miestai
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Bendruomenės vadovas/-ė (Laisvai samdomas/-a)
prieš 1 dienąOriginalas: Community Manager (Freelancer)
Rinkodara ir komunikacija
Operacijų darbuotojas/-a
prieš 2 dienasOriginalas: Operations Associate
HibridinisJuniorOperacijos ir administravimas
Senior kūrybos vadovas/-ė
prieš 3 dienasOriginalas: Senior Creative Lead
SeniorKūryba, medija ir tekstai
Senior programinės reklamos strategas/-ė
prieš 7 dienasOriginalas: Senior Programmatic Strategist
USD 1–95K / metusSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Senior Google Ad vadovas/-ė
prieš 7 dienasOriginalas: Google Ad Senior Manager
USD 1–95K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Skaitmeninis Associate Director
prieš 7 dienasOriginalas: Digital Associate Director
USD 62,4K–220K / metusHibridinisStaffVadovybė ir vadovai
Investuotojų pristatymų dizaineris/-ė - Freelance
prieš 7 dienasOriginalas: Pitch Deck Designer - Freelance
NuotolinisVidutinis lygisKūryba, medija ir tekstai
AI kūrybos specialistas/-ė - Freelance
prieš 8 dienasOriginalas: AI Creative Specialist - Freelance
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
AI kūrybos specialistas/-ė - Freelance
prieš 8 dienasOriginalas: AI Creative Specialist - Freelance
NuotolinisKūryba, medija ir tekstai
Bendruomenės vadovas/-ė (Laisvai samdomas/-a)
prieš 16 dienųOriginalas: Community Manager (Freelancer)
Rinkodara ir komunikacija
Bendruomenės vadovas/-ė (Laisvai samdomas/-a)
prieš 16 dienųOriginalas: Community Manager (Freelancer)
Rinkodara ir komunikacija
Paid Media direktorius/-ė - Europe
prieš 17 dienųOriginalas: Paid Media Director - Europe
StaffRinkodara ir komunikacija
Telemedicinos mokamos žiniasklaidos direktorius/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Telehealth Paid Media Director
USD 63,9K–135K / metusHibridinisStaffRinkodara ir komunikacija
Senior programinės reklamos strategas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Senior Programmatic Strategist
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Senior programinės reklamos strategas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Senior Programmatic Strategist
SeniorStrategija, konsultavimas ir analizė
Senior Google Ad vadovas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Google Ad Senior Manager
StaffVadovybė ir vadovai
Senior Google Ad vadovas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Google Ad Senior Manager
USD 3–120K / metusStaffVadovybė ir vadovai
Senior Google Ad vadovas/-ė
prieš 17 dienųOriginalas: Google Ad Senior Manager
StaffVadovybė ir vadovai
Kūrybinis Account Manager - NYC
prieš 22 dienasOriginalas: Creative Account Manager - NYC
USD 62,4K–110K / metusHibridinisPardavimai
Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 16, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 04:15 UTC, turinys: 1297347 B.