RoleFalcon
Visi darbo skelbimaiIT darbo skelbimaiNaršytiĮmonėsAtnaujinta prieš 1 min.
Lietuvių

← atgal

Unite Us

9 atviros pozicijos100 % nuotoliniųJungtinės Valstijos

Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)

Klientų sėkmė ir aptarnavimas40%
Strategija, konsultavimas ir analizė20%
Vadovybė ir vadovai20%
Finansai ir teisė10%
Projektų ir programų valdymas10%
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-28)
15atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
26amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
100%nuotoliniai
100%su atlyginimu

Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 15 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 61 d.

Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
098
106

Darbo vieta

Nuotolinis10 · 100%

Lygis

Vidutinis lygis4 · 40%
Senior4 · 40%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 10%
Staff1 · 10%

Sritis

Klientų sėkmė ir aptarnavimas4 · 40%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 20%
Finansai ir teisė1 · 10%
Projektų ir programų valdymas1 · 10%

Šalys

Jungtinės Valstijos10

Miestai

duomenų nėra

Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų

Viceprezidentas/-ė, produktų valdymas

Originalas: Vice President, Product Management
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 225K–265K / metusNuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai
prieš 2 dienasoriginalas ↗

Bendruomenės strategijos vadovas/-ė - Hawaii

Originalas: Community Strategy Manager - Hawaii
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 75K–85K / metusNuotolinisVidutinis lygisStrategija, konsultavimas ir analizė
prieš 5 dienasoriginalas ↗

Staff buhalteris/-ė

Originalas: Staff Accountant
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 75K–87,5K / metusNuotolinisVidutinis lygisFinansai ir teisė
prieš 10 dienųoriginalas ↗

Įmonių diegimo vadovas/-ė

Originalas: Enterprise Implementation Manager
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 100K–125K / metusNuotolinisVidutinis lygisProjektų ir programų valdymas
prieš 18 dienųoriginalas ↗

Senior Customer Success Manager - Hawaii

Originalas: Senior Customer Success Manager - Hawaii
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 95K–110K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
prieš 18 dienųoriginalas ↗

Senior vadovas/-ė, įmonių diegimas

Originalas: Senior Manager, Enterprise Implementation
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 120K–130K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Customer Success specialistas/-ė - Florida

Originalas: Customer Success Executive - Florida
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 110K–140K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Customer Success Manager, skaitmeninis - Florida

Originalas: Customer Success Manager, Digital - Florida
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 75K–87,5K / metusNuotolinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimas
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Senior Customer Success Manager - West Virginia

Originalas: Senior Customer Success Manager - West Virginia
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosUnited States
USD 95K–110K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas
prieš 26 dienasoriginalas ↗

Duomenų naujumas

Užregistruota užklausų: 92, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:21 UTC, turinys: 190445 B.