Unite Us
9 atviros pozicijos100 % nuotoliniųJungtinės Valstijos
Konsultacijos, agentūros ir verslo paslaugosNe technologijų įmonėIT dalis 0 % (pozicijų: 9)
Klientų sėkmė ir aptarnavimas40%
Strategija, konsultavimas ir analizė20%
Vadovybė ir vadovai20%
Finansai ir teisė10%
Projektų ir programų valdymas10%
Darbo skelbimų puslapis ↗Google ↗Paieška LinkedIn ↗Visos pozicijos paieškoje (9)
10darbo skelbimai, pastarosios 30 d.
2nauji, pastarosios 7 d.
9skirtingos pozicijos (kiekviena – po 1.1 skelb.)
4paskelbta aktyviausią dieną (2026-09-28)
15atviri puslapyje, bet kokio amžiaus
26amžiaus mediana, d.
0%IT (0)
0%Europoje (0)
100%nuotoliniai
100%su atlyginimu
Dydžio rodiklis: atvirų skelbimų puslapyje – 15 (apytikslis rodiklis, o ne darbuotojų skaičius). Seniausias atviras skelbimas: 61 d.
Skelbimai per mėnesį (visi atviri puslapio skelbimai pagal paskelbimo datą)
Darbo vieta
Nuotolinis10 · 100%
Lygis
Vidutinis lygis4 · 40%
Senior4 · 40%
Aukščiausioji vadovybė (C-Level)1 · 10%
Staff1 · 10%
Sritis
Klientų sėkmė ir aptarnavimas4 · 40%
Vadovybė ir vadovai2 · 20%
Strategija, konsultavimas ir analizė2 · 20%
Finansai ir teisė1 · 10%
Projektų ir programų valdymas1 · 10%
Šalys
Jungtinės Valstijos10
Miestai
duomenų nėra
Darbo skelbimai per pastarąsias 30 dienų
Originalas: Vice President, Product ManagementUSD 225K–265K / metusNuotolinisAukščiausioji vadovybė (C-Level)Vadovybė ir vadovai Originalas: Community Strategy Manager - HawaiiUSD 75K–85K / metusNuotolinisVidutinis lygisStrategija, konsultavimas ir analizė Originalas: Senior Community Strategy Manager - New HampshireUSD 85K–95K / metusNuotolinisSeniorStrategija, konsultavimas ir analizė Originalas: Staff Accountant USD 75K–87,5K / metusNuotolinisVidutinis lygisFinansai ir teisė Originalas: Enterprise Implementation ManagerUSD 100K–125K / metusNuotolinisVidutinis lygisProjektų ir programų valdymas Originalas: Senior Customer Success Manager - Hawaii USD 95K–110K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas Originalas: Senior Manager, Enterprise ImplementationUSD 120K–130K / metusNuotolinisStaffVadovybė ir vadovai Originalas: Customer Success Executive - Florida USD 110K–140K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas Originalas: Customer Success Manager, Digital - Florida USD 75K–87,5K / metusNuotolinisVidutinis lygisKlientų sėkmė ir aptarnavimas Originalas: Senior Customer Success Manager - West VirginiaUSD 95K–110K / metusNuotolinisSeniorKlientų sėkmė ir aptarnavimas Duomenų naujumas
Užregistruota užklausų: 92, klaidų: 0. Paskutinė užklausa: HTTP 304 (not_modified), 2026-10-24 22:21 UTC, turinys: 190445 B.